१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022


साउन १८,

ग्लोबल आवाज
भैरहवा । नाट्टा पर्यटन पत्रकारिता पुरस्कार–२०७६ पत्रकार माधब ढुंगानालाई प्रदान गरिएकोछ । नेपाल एशोसियसन अफ टुर एण्ड ट्राभल्स प्रदेश ५ को नवनिर्वाचित पदाधिकारिको पदस्थापनाको अवसरमा कान्तिपुर दैनिकका उपसम्पादक ढुंगानालाई नगद सहित प्रदेश ५ का पर्यटन मन्त्री लिला गिरिले सम्मान गरेका हुन् ।

सो अवसरमा नाट्टा प्रदेश–५ का नवनिर्वाचित अध्यक्ष कृण्ण प्रसाद अधिकारी (सागर)को टिमलाई निवर्तमान अध्यक्ष बिष्णु शर्माले पदस्थापन गराएका थिए । नाट्टा पर्यटन पत्राकारिता पुरस्कारबाट यश अघि पत्रकार रेखा भुसाल, मनोरन्जन शर्मा र अरुण ज्ञवाली पुरस्कृत भइसकेका छन् । पर्यटन क्षेत्रमा रिपोर्टिङ गर्ने प्रदेश ५ कार्यक्षेत्र भएका पत्रकाररु मध्येबाट हरेक वर्ष नाट्टाले एकजना पत्रकारलाई पुरस्कृत गर्दै आएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु