१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

दाङ । दाङमा काेराेना भाइरस संक्रमित भेटिए भन्दै फेसबुकबाट अफवाह फैलाएकाे अभियाेगमा एक जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएकाे छ ।

Advertisement

फेसबुकमार्फत अफवाह फैलाएकाे अभियाेगमा घोराही उपमहानगरपालिका वडा नं. १५ निवासी २८ वर्षीय दीपक न्यौपानेलाई आज मंगलबार बिहान पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी नायव उपरीक्षक सुमित खड्काले जानकारी दिए ।

जिल्लामा अहिलेसम्म काेही पनि व्यक्ति कोरोना भाइरसकाे बिरामी नरहेकाे पनि उनले प्रष्ट पारेका छन् । उनले भने, ‘ दाङमा काेराेना संक्रमित व्यक्ति भेटिएको भनी तथ्यहीन तथा भ्रामक विवरण फेसबुकमा पोष्ट गरी आम जनमानसमा डर त्रास फैलाउले काम गरेको हुँदा नियन्त्रणमा लिइएकाे हाे ।’

डिएसपी खड्काका अनुसार न्यौपानेले मंगलबार विहान दाङमा पनि एकजना कोरोना भाइरस संक्रमित भएको भनी फेसबुकमा स्टाटस राखेका थिए । न्याैपानेलाई नियन्त्रणमा लिई आवश्यक अनुसन्धान कार्य अगाडी बढाईएको प्रहरीले जनाएकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड सरकारमा बसेकाहरूप्रति चरम निराशा हुँदा आत्मदाहको घटना : नैनसिंह महर बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै