२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

बुटवल । सामाजिक विकास मन्त्रालय र आफन्तहरु बीच बुधबार भएको सम्झौता पछि उपचारको क्रममा १० दिन अघि निधन भएका बाबुराम थापाको शव उठाउन परिवार राजी भएका छन्।

मानवअधिकारकर्मी विनोद पहाडी, गोविन्द खनाल, पदमवहादुर कार्की, पाल्पाली सम्पर्क समाजका जगत पोखरेल लगायतको रोहबरमा भएको छलफल पछि परिवारले शव बुझेका हुन्। सहमति अनुसार सामाजिक विकास मन्त्रालयले मृतकका दुई छोरालाई कक्षा १२ सम्म अध्ययन/अध्यापन गराउने, सैनामैना नगरपालिकाले मृतककी श्रीमतीलाई रोजगारीको व्यवस्था मिलाउने छ।

सामाजिक विकास मन्त्री सुदर्शन बरालले थापाको निधन दुर्घटनावस भएको बताउँदै आश्रित परिवारको राहतको लागि सबैको जिम्मेवारी हुने बताए । विश्व कोरोनाको महामारीको शंकटसँग जुधिरहेको अवस्थामा नागरिकहरुको स्वास्थयप्रति राज्य जिम्मेवार रहेको बताउँदै सबैको सहकार्यबाट शंकट टार्न सकिने बताए । घटनाप्रति चासो र चिन्ता भएको बताउँदै उनले प्रदेशमा आइसोलेशन अस्पतालहरुको व्यवस्थापन, चिकित्सकहरुको खटनपटन तथा प्रयोगशाला व्यवस्थापनमा समय व्यवस्थापन गर्दा मृतकको घर गई सान्त्वना दिन चाहेको भएपनि दिन नसकिएको बताए । मन्त्री वरालले मृतकको आफन्तजनमा समवेदना समेत व्यक्त गरेका छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक संघको अध्यक्षमा डा. अनिलबिक्रम कार्की निर्वाचित लुम्बिनीमा मोरारी वापूको कथा वाचन विवाद साम्य, चार बुँदे सहमतीसँगै वाचन शुरु अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता