ताजा अपडेट »

‘मोटिभेसन स्पिकर’ विवेक बिन्द्रामाथि श्रीमतीले लगाइन कुटपिटको आरोप

आइतबार, ०८ पुस २०८०, ०७ : ३८
44 Shares

नयाँदिल्ली । ‘मोटिभेसन स्पिकर’  विवेक बिन्द्रा फेरि समस्यामा परेका छन् । 

हालै उनको युट्युबर र मोटिभेसनल स्पिकर सन्दीप महेश्वरीसँगको बहस खुलेर बाहिर आएको छ । सन्दीपले विवेकमाथि मानिसहरुबाट पैसा असुलेको आरोप लगाएका थिए । विवेक बिन्द्रा, जसलाइ मोटिभेसनल स्पिकर पनि भनिन्छ, उनी माथी हालै श्रीमतीले उनीविरुद्ध घरेलु हिंसाको आरोप लगाएर मुद्दा दायर गरेकी छिन । श्रीमतीले विवेकमाथि कुटपिट गरेको गम्भीर आरोप लगाएकी छन् । प्रहरीले यस विषयमा अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

विवेक बिन्द्रा विरुद्ध गौतम बुद्ध नगर सेक्टर १२६ प्रहरी चौकीमा मुद्दा दर्ता गरिएको छ । तपाईलाई बताउन दिनुहोस् कि विवेक बिन्द्राले गत ६ डिसेम्बरमा मात्रै बिवाह गरेका थिए । डिसेम्बर १४ मा उनीविरुद्ध प्रहरी चौकीमा घरेलु हिंसाको उजुरी परेको थियो । उजुरीका अनुसार विवाहको भोलिपल्ट अर्थात डिसेम्बर ७ मा विवेकको आमासँग झगडा भएको थियो । श्रीमती हस्तक्षेप गर्न अगाडि आए पछि विवेकले कुटपिट गरेका हुन् । झडपमा उनी गम्भीर घाइते भएको बताइएको छ ।

विवेक बिन्द्रा भारतलगायत संसार भरी नै एक निकै चर्चित नाम हो । विवेकको नाम नसुनेको सायदै होला । विवेक बिन्द्रा एक प्रसिद्ध अन्तर्राष्ट्रिय प्रेरक वक्ता हुन्। यससँगै उनी बडा बिजनेस प्राइभेट लिमिटेडका संस्थापक पनि हुन् । विवेकले मानिसहरूलाई सफल व्यापार र मार्केटिङ चलाउन सुझाव दिन्छ। उनका शो र भिडियो निकै लोकप्रिय छन् । व्यवसायका चालहरू सिक्न मानिसहरू विवेक बिन्द्रालाई पछ्याउँछन्। विवेक युट्युबमा पनि निकै चर्चित रहेको छ । युट्युबमा मात्रै उनका २१.४ मिलियन सब्सक्राइबहरू रहेका छन् ।

प्रेरक वक्ता विवेक बिन्द्राको राजधानी दिल्लीमा विलासी घर छ र नोएडामा पनि सम्पत्ति छ। विवेक बिन्द्राले मोटिभेसनल शो र भिडियोबाट राम्रो कमाइ गर्छन्। यदि हामी उनको नेटवर्थको बारेमा कुरा गर्छौं भने, उनीसँग ४ ज्ञ मिलियनको कुल सम्पत्ति छ। जानकारीका अनुसार विवेकले एक महिनामा ४० देखि ५० लाख रुपैयाँ कमाउँछन् । उनको वार्षिक आम्दानी ७ देखि ९ करोड रुपैयाँ छ ।

विवेकले आफ्नो कम्पनी बडा बिजनेसबाट करोडौं रुपैयाँ कमाउँछन्। विवेक बिन्द्राले मानिसहरूलाई बडा बिजनेश कम्पनी अन्तर्गत कोर्स गर्न लगाउँछन्। यस पाठ्यक्रममा उहाँले मानिसहरूलाई मार्केटिङ र व्यापारको चालहरू सिकाउनुहुन्छ। यसका लागि उनले राम्रो रकम पनि लिने गरेका छन् ।
 

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।