१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

काठमाण्डौं । रामनवमीको अवसरमा मध्य प्रदेशको खरगोनमा भएको हिंसापछि कर्फ्यू लगाइएको छ । प्रहरीका अनुसार रामनवमीको मौकामा निकालिएको शोभा यात्रामा ढुङ्गा फ्याँकिएको थियो जसका कारण हिंसा भड्कियो र वरिपरिका केही घर र गाडीलाई जलाइयो ।

Advertisement

इलाकामा तनावका कारण आइतबार र सोमबार राती कर्फ्यू लगाइएको छ । खरगोनका कलेक्टर अनुग्रह पीले मानिसलाई स्वास्थ्य सम्बन्धी आवश्यकताका लागि मात्रै घर बाहिर निस्कनका लागि आदेश दिएका छन् । उनले अब स्थिति नियन्त्रणमा भएको बताएका छन् ।

कलेक्टरले सोसल मिडियामा खरगोन हिंसासँग जोडिएको आपत्तिजनक सन्देश र भिडियो सेयर गरिरहेका छन् उनीहरुविरुद्ध कडा कारवाही गरिने चेतावनी दिएका छन् ।

समाचार एजेन्सी पिटिआईका अनुसार खरगोन एसपी सिद्धार्थ चौधरी र दुई अन्य प्रहरी अधिकारी ढुङ्गा हानाहानमा घाइते भएका थिए ।

अर्कोतर्फ बंगालमा बिजेपी नेता शुभेन्दु अधिकारीले पनि हावडाको शिवपुरमा राम नवमीको मौकामा शोभा यात्राका बेला हावडा प्रहरी कन्स्टेबल र अधिकारीले लाठी बर्साएको भन्दै ट्वीट गरे ।-एजेन्सी

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने १ करोड मतगणना हुँदा कुन दलको कति मत ? सुकुमवासी समस्या समाधान गर्न प्रधानमन्त्री कार्यालयले संयोजन गर्नुपर्छ : पूर्वप्रधानमन्त्री भट्टराई एक दर्जन निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा पर्दा बुटवलको सडक अलपत्र पार्ने ठेकेदारलाई उन्मुक्ति हार्दिक श्रद्धाञ्जली एन.बी. जी !