११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

काठमाडौँ । कन्नड फिल्मका चर्चित अभिनेता पुनीत राजकुमारको हृदयघातबाट निधन भएको खबर सुनेर एक प्रशंसकको मृत्यु भएको छ ।कर्नाटकको चामराजनगर जिल्लाको मारुर गाउँका निवासी एक प्रशंसकको अभिनेता पुनीत राजकुमारको मृत्युको खबर सुनेपछि शुक्रबार राति हृदयघातबाट निधन भएको भारतीय मिडियाहरुले उल्लेख गरेका छन् । मृत्यु भएका प्रशंसकको नाम परशुराम देवम्मनवर रहेको बताइएको छ ।

Advertisement

त्यस्तै अभिनेता पुनीतको मृत्युको खबरले अर्का एक प्रशंसकले आत्महत्या गरेको बताइएको छ । कर्नाटकको बेल्गामी जिल्लाका राहुल गदिवादाराले पुनीतको निधनको खबर सुनेपछि आत्महत्या गरेका थिए ।  आत्महत्या गर्नुअघि अभिनेताको तस्वीर फूलले सजाएर आफुलाई फासी लगाएको भारतीय मिडियाहरुले उल्लेख गरेका छन् ।

४६ बर्षिय पुनीथलाई हृदयघात भएपछि बंगलुरुस्थित विक्रम अस्पतालमा लागिएको भएपनि उपचारको क्रममा उनको निधन भएको थियो । उनलाई एक्सरसाइज गर्नेक्रममा हृदयघात भएको बताइएको छ ।

कन्नड फिल्मका निकै चर्चित रहेका पुनीतको  निधन पछि कर्नाटकमा शोकमा रहेको बताइएको छ । राज्यका सबै सिनेमा हल बन्द गरिएको छ भने उनका फ्यान उत्तेजित हुने आशंकामा कैयौं ठाउमा निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । पुनीतले एक बालकलाकारको रुपमा अभिनय यात्रा शुरु गरेका थिए । उनका पिता ददसाहेब फाल्के पुरस्कार पाउने पहिलो कन्नड अभिनेता थिए । उनको आज अन्तिम संस्कार गरिदै छ ।   

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

माओवादीको निष्कर्ष– देशमा धार्मिक र साम्प्रदायिक सद्भाव खल्बलिन लाग्यो स्वास्थ्यकर्मीमाथि आक्रमण गर्ने दोषीलाई कारबाही गर्न गृह मन्त्रालय प्रतिबद्ध जनताका मुद्दामा ध्यान दिन्छौँ, सडक तताउँदैनौँ : रवि लामिछाने कलाकारहरूको टोलीसहित जनचेतनाका लागि वेस्टर्न युनियनको देश दौडाहा, बुटवलमा पनि आउने सर्लाहीमा जलाउन लागिएको युवतीको शव चिताबाट बरामद, ३ जना पक्राउ नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन