११ माघ २०७८, मंगलवार

Jan 25, 2022

बुटवल । रुपन्देहीका पत्रकार बिन्दु चौहानको मृत्यु भएको छ। गएराति साढे १२ बजेको समयमा उपचारका क्रममा भैरहवामा रहेको युनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साइन्स (युसिएमएस)मा निधन भएको पत्रकार महासंघ रुपन्देही अध्यक्ष रामराज पोख्रेलले जानकारी दिए। लुम्बिनी क्षेत्रमा रहेर पत्रकारिता गरिरहेका चौहान ३ दिनअघि निमोनिया देखिएपछि लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । अवस्था गम्भिर भएसँगै युसिएमएसमा रिफर गरिएपनि उपचारकै क्रममा निधन भएको हो । 


चौहान नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेश समितिका सदस्य तथा  रुपन्देही शाखाका पुर्व कार्यसमिति सदस्य समेत हुन्। ४५ वर्षिय चौहानका श्रीमती, ४ छोरा र ३ छोरि रहेका छन् । उनको अन्तिम संस्कार स्थानीय कोठि नदिमा गरिने पारिवारिक श्रोतले जनाएको छ। 

नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीका अध्यक्ष पोख्रेलले चौहानको निधन प्रति दुखः ब्यक्त गरेका छन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा पोष्ट् गर्दै भनेका छन् – ‘उपचारका लागि अनेक प्रयास गरियो तर बचाउन सकिएन । एउटा असल , स्वाभिमानी र निडर सहकर्मीलाई गुमाएका छौं ।सायद यो भन्दा दुःखद क्षण अरु के होला र? अल बिदा बिन्दु ! तपाईँको भौतिक शरीर हामी माझ नभएपनि तपाईँको लगनशीलता र स्वाभिमानको हामी सबै पत्रकारले सधैँ स्मरण गरिरहने छौं ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे