१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैनाका २ सय बढी युवा राष्ट्रिय युवा संघका प्रवेश गरेका छन् । नेकपा एमाले निकट युवा संघ सैनामैना–३ र ४ को संयुक्त आयोजनामा भएको भेलामा युवाहरु संघमा प्रवेश गरेका हुन् ।

नव प्रवेशी यूवाहरुलाई बधाई तथा शुभकामना ब्यक्त गर्दै नेकपा एमाले जिल्ला सचिवालय सदस्य तथा सैनामैनाका नगर प्रमुख चित्र बहादुर कार्कीले देशको मेरुदण्ड नै यूवा शक्ति भएकोले देश बिकासमा यूवाहरुको विशेष भूमिका रहने बताए । युवाहरु संगठित भएर अनुशासित र नैतिकवान तवरले सामाजिक र आर्थिक आयआर्जनमा जोडिन समेत जरुरी रहेको प्रमुख कार्कीले बताए ।

नेकपा एमाले नगर ईन्चार्ज खुशीराम चौधरीले यूवा संघमा आवद्ध यूवाहरु अनुशासित, ईमान्दर र ईलम यूक्त हुन जरुरी रहेकोमा जोड दिए । पछिल्लो समय युवा संघ नेपालमा आबद्ध हुनेहरुका संख्यामा बढ्दो रहेको उनले दाबी गरे । एमाले सैनामैनाका सह ईन्चार्ज बादल चन्द ठकुरीले युवाहरुलाई रचनात्मक काममा समेत लाग्न आग्रह गरे ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै ७५० स्थानीय तहमा पुगे बैंक