१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैनाका २ सय बढी युवा राष्ट्रिय युवा संघका प्रवेश गरेका छन् । नेकपा एमाले निकट युवा संघ सैनामैना–३ र ४ को संयुक्त आयोजनामा भएको भेलामा युवाहरु संघमा प्रवेश गरेका हुन् ।

नव प्रवेशी यूवाहरुलाई बधाई तथा शुभकामना ब्यक्त गर्दै नेकपा एमाले जिल्ला सचिवालय सदस्य तथा सैनामैनाका नगर प्रमुख चित्र बहादुर कार्कीले देशको मेरुदण्ड नै यूवा शक्ति भएकोले देश बिकासमा यूवाहरुको विशेष भूमिका रहने बताए । युवाहरु संगठित भएर अनुशासित र नैतिकवान तवरले सामाजिक र आर्थिक आयआर्जनमा जोडिन समेत जरुरी रहेको प्रमुख कार्कीले बताए ।

नेकपा एमाले नगर ईन्चार्ज खुशीराम चौधरीले यूवा संघमा आवद्ध यूवाहरु अनुशासित, ईमान्दर र ईलम यूक्त हुन जरुरी रहेकोमा जोड दिए । पछिल्लो समय युवा संघ नेपालमा आबद्ध हुनेहरुका संख्यामा बढ्दो रहेको उनले दाबी गरे । एमाले सैनामैनाका सह ईन्चार्ज बादल चन्द ठकुरीले युवाहरुलाई रचनात्मक काममा समेत लाग्न आग्रह गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति लुम्बिनी अस्पतालको टेण्डर घोटाला : कागजातसहित ७ दिन भित्र उपस्थित हुन प्राधिकरणलाई निर्देशन कपिलबस्तुको सिद्धार्थ रिसोर्टमा तीज विशेष कार्यक्रम हुने, सहभागीलाई पुरस्कार ! महाअभियोग टुङ्गो लगाउने कार्यतालिका अर्को बैठकमा पेश हुने पुरुषहरू धेरै काम गर्छन् तर, महिलाहरूलाई फुर्सद कम हुन्छ निर्वाचन नजिकिएसँगै फेरि गृहजिल्ला जाँदै एमाले अध्यक्ष ओली नेपाल र बेलायतबीच स्वास्थ्य जनशक्ति पठाउनेसम्बन्धी श्रम समझदारीमा हस्ताक्षर हुने सन्तानको दीर्घायुको कामना गर्दै कुशको पूजा गरेर तीनछठी पर्व मनाइयो छुट्टाछुट्टै घटनामा बाँकेमा दुई जनाको मृत्यु दक्षिण कोरियामा एकैदिन एक लाख ८० हजार भन्दा बढी सङ्क्रमित