१० माघ २०७८, सोमबार

Jan 24, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैनाका २ सय बढी युवा राष्ट्रिय युवा संघका प्रवेश गरेका छन् । नेकपा एमाले निकट युवा संघ सैनामैना–३ र ४ को संयुक्त आयोजनामा भएको भेलामा युवाहरु संघमा प्रवेश गरेका हुन् ।

नव प्रवेशी यूवाहरुलाई बधाई तथा शुभकामना ब्यक्त गर्दै नेकपा एमाले जिल्ला सचिवालय सदस्य तथा सैनामैनाका नगर प्रमुख चित्र बहादुर कार्कीले देशको मेरुदण्ड नै यूवा शक्ति भएकोले देश बिकासमा यूवाहरुको विशेष भूमिका रहने बताए । युवाहरु संगठित भएर अनुशासित र नैतिकवान तवरले सामाजिक र आर्थिक आयआर्जनमा जोडिन समेत जरुरी रहेको प्रमुख कार्कीले बताए ।

नेकपा एमाले नगर ईन्चार्ज खुशीराम चौधरीले यूवा संघमा आवद्ध यूवाहरु अनुशासित, ईमान्दर र ईलम यूक्त हुन जरुरी रहेकोमा जोड दिए । पछिल्लो समय युवा संघ नेपालमा आबद्ध हुनेहरुका संख्यामा बढ्दो रहेको उनले दाबी गरे । एमाले सैनामैनाका सह ईन्चार्ज बादल चन्द ठकुरीले युवाहरुलाई रचनात्मक काममा समेत लाग्न आग्रह गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे