३० श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 15, 2022

बुटवल । लामो समयसम्म कोभिड–१९ का कारण बन्द रहेको अर्घाखाँची जिल्लाको प्रसिद्ध धार्मिक स्थल सुपादेउराली मन्दिर असोज १ गतेबाट खुल्ने भएको छ ।

कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेपछि बैशाख २१ गतेदेखि सुपा देउराली मन्दिरलगायत जिल्लाका अन्य मन्दिर तथा धार्मिक, पर्यटकीय स्थलहरू बन्द रहेका थिए । कोरोना संक्रमणको जोखिम केही कम भएसँगै जिल्ला प्रशासनले मन्दिर खोल्न अनुमति दिएसँगै असोज १ गतेबाट मन्दिरमा सबै गतिविधी गर्न पाउने गरी खोल्न लागिएको सुपा देउराली मन्दिरका अध्यक्ष पित्तम थापाले बताए ।

‘जिल्ला प्रशासनले स्वास्थ्य सुरक्षाका नियम पालना गर्ने गरी मन्दिर खोल्न अनुमति दिएको छ ।’ ग्लोबल आवाजसँग कुराकानी गर्दै थापाले भने ‘ असोज १ गतेदेखि मन्दिरमा सबै गतिविधी गर्न पाउने गरी खुल्छ ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी सरकारको आम्दानीः तलब भत्ता समेत पुग्दैन, कर्मचारी पाल्न ‘अरुको भर’ फलफूल र तरकारीको मूल्य : सबैभन्दा सस्तो सेतो मुला, महंगो किवी शुद्धोधन ३ मा सुकुम्बासी जग्गा नापजाँच सुरु २४ वर्षीया पुष्पा बुढाथोकी १ महिनादेखि सम्पर्कबिहीन भ्रष्टाचार र वंशवाद भारतका दुई शत्रु: माेदी साउनको अन्तिम सोमबार देवघाटमा भक्तजनको घुइँचो (फाेटाेफिचर) राप्रपा नेपालको केन्द्रिय समिती बैठक शुरु, प्रतिवेदनहरु प्रस्तुत हुदैँ कम्युनिष्ट पार्टी भन्ने बित्तिकै जनता डराउने अवस्था आयोः मन्त्री चौधरी मध्य भोटेकोशी जलविद्युत अझै १ करोड ५४ लाख रुपैयाँ नोक्सानमा श्रावणको अन्तिम सोमबार : शिवालयमा भक्तजनको भीड रुस्दीमाथि छुरा प्रहारः चुकिल लगाएर कोठाभित्रै बस्छन् आक्रमणकारीका बाबु कमल थापाले गरे राष्ट्रपति भण्डारीको निर्णयलाई स्वागत माओवादी स्थायी कमिटी बैठक दिउँसो १ बजे बस्दै ७५औँ स्वतन्त्रता दिवस मनाउँदै भारत रुपन्देहीमा अज्ञात समुहको गोली प्रहारबाट बिकास गुरुङ घाइते नागरिकता विधेयक : यस्तो छ अबको संसदीय प्रक्रिया बुटवलको सडकको अवस्थाः जनसरोकारको बिषय बुटवलमा आज बिहानैदेखि ७ घण्टा विद्युत अवरुद्ध हुने विवेकशील साझाको अध्यक्षमा समीक्षा बास्कोटा स्थानीयको बस्ती व्यवस्थापनपछि मात्रै बुटवलको तिनाउ-दानव करिडोर अघि बढ्छ : पौडेल