१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल । लामो समयसम्म कोभिड–१९ का कारण बन्द रहेको अर्घाखाँची जिल्लाको प्रसिद्ध धार्मिक स्थल सुपादेउराली मन्दिर असोज १ गतेबाट खुल्ने भएको छ ।

कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेपछि बैशाख २१ गतेदेखि सुपा देउराली मन्दिरलगायत जिल्लाका अन्य मन्दिर तथा धार्मिक, पर्यटकीय स्थलहरू बन्द रहेका थिए । कोरोना संक्रमणको जोखिम केही कम भएसँगै जिल्ला प्रशासनले मन्दिर खोल्न अनुमति दिएसँगै असोज १ गतेबाट मन्दिरमा सबै गतिविधी गर्न पाउने गरी खोल्न लागिएको सुपा देउराली मन्दिरका अध्यक्ष पित्तम थापाले बताए ।

‘जिल्ला प्रशासनले स्वास्थ्य सुरक्षाका नियम पालना गर्ने गरी मन्दिर खोल्न अनुमति दिएको छ ।’ ग्लोबल आवाजसँग कुराकानी गर्दै थापाले भने ‘ असोज १ गतेदेखि मन्दिरमा सबै गतिविधी गर्न पाउने गरी खुल्छ ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ यस्तो रहनेछ आजको मौसम