१० माघ २०७८, सोमबार

Jan 24, 2022

बुटवल । लामो समयसम्म कोभिड–१९ का कारण बन्द रहेको अर्घाखाँची जिल्लाको प्रसिद्ध धार्मिक स्थल सुपादेउराली मन्दिर असोज १ गतेबाट खुल्ने भएको छ ।

कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेपछि बैशाख २१ गतेदेखि सुपा देउराली मन्दिरलगायत जिल्लाका अन्य मन्दिर तथा धार्मिक, पर्यटकीय स्थलहरू बन्द रहेका थिए । कोरोना संक्रमणको जोखिम केही कम भएसँगै जिल्ला प्रशासनले मन्दिर खोल्न अनुमति दिएसँगै असोज १ गतेबाट मन्दिरमा सबै गतिविधी गर्न पाउने गरी खोल्न लागिएको सुपा देउराली मन्दिरका अध्यक्ष पित्तम थापाले बताए ।

‘जिल्ला प्रशासनले स्वास्थ्य सुरक्षाका नियम पालना गर्ने गरी मन्दिर खोल्न अनुमति दिएको छ ।’ ग्लोबल आवाजसँग कुराकानी गर्दै थापाले भने ‘ असोज १ गतेदेखि मन्दिरमा सबै गतिविधी गर्न पाउने गरी खुल्छ ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे