९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिका–४ स्थित कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा बधाई तथा सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शनिबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरि नवगठित विद्यालय व्यवस्थापन समिति, शिक्षक अभिभावक संघ, सल्लाहकार समिति, लगायत विभिन्न विधाका समितिका पदाधिकारी तथा सदस्य एवम् पुनः प्राचार्यको जिम्मेवारी प्राप्ति गरेका प्राचार्य गोविन्द ज्ञवालीलाई एकमुष्ट रुपमा बधाई तथा सम्मान गरिएको हो ।

सो अवसरमा बुटवल–४ का वडाध्यक्ष टंकप्रसाद पराजुलीले विद्यालयलाई देशको नमुना बनाउनका लागि शैक्षिक गुणस्तर सुधारका कार्यक्रम बनाउनका लागि मेगा योजना बनाउन विद्यालयले ध्यान दिनुपर्ने र यसका लागि बुटवल उपमहानगरपालिकाले सहयोग गर्न प्रतिबद्ध रहेको बताए । कार्यक्रममा शिक्षक डिल्ली बेल्वासेले आगामी दिनमा विद्यालयले गर्नुपर्ने कामका बारेमा स्पष्ट पारेका थिए ।

कार्यक्रम विद्यालयका सहप्राचार्य पूर्णभ्रद उपाध्यायको अध्यक्षता, शिक्षक मोहन भट्टराईको स्वागत मन्तव्य र शिक्षक राजन पौडेलको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सिद्धार्थ बैंकको दसैं योजना : अनलाइन कारोबार गर्दा २० प्रतिशत क्यास ब्याक पाउने राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै उडानमा यात्रुले परिचरलाई कुटेपछि … अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते आचारसंहिता लागू गर्ने तयारीमा निर्वाचन आयोग, दलहरूसँग छलफल गर्दै दसैंका लागि दार्चुलामा खाद्यान्न पठाइने लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिममा भारी वर्षाको सम्भावना