११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिका–४ स्थित कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा बधाई तथा सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शनिबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरि नवगठित विद्यालय व्यवस्थापन समिति, शिक्षक अभिभावक संघ, सल्लाहकार समिति, लगायत विभिन्न विधाका समितिका पदाधिकारी तथा सदस्य एवम् पुनः प्राचार्यको जिम्मेवारी प्राप्ति गरेका प्राचार्य गोविन्द ज्ञवालीलाई एकमुष्ट रुपमा बधाई तथा सम्मान गरिएको हो ।

सो अवसरमा बुटवल–४ का वडाध्यक्ष टंकप्रसाद पराजुलीले विद्यालयलाई देशको नमुना बनाउनका लागि शैक्षिक गुणस्तर सुधारका कार्यक्रम बनाउनका लागि मेगा योजना बनाउन विद्यालयले ध्यान दिनुपर्ने र यसका लागि बुटवल उपमहानगरपालिकाले सहयोग गर्न प्रतिबद्ध रहेको बताए । कार्यक्रममा शिक्षक डिल्ली बेल्वासेले आगामी दिनमा विद्यालयले गर्नुपर्ने कामका बारेमा स्पष्ट पारेका थिए ।

कार्यक्रम विद्यालयका सहप्राचार्य पूर्णभ्रद उपाध्यायको अध्यक्षता, शिक्षक मोहन भट्टराईको स्वागत मन्तव्य र शिक्षक राजन पौडेलको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले विधान महाधिवेशनको तयारी पूरा कांग्रेसको स्थानीय नेतृत्व : अधिकांश युवा र जनप्रतिनिधि नेपाल-भारत सीमा बन्द हुँदा पर्यटन क्षेत्र मारमा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश खारेज पर्वतीय पर्यटनको प्रवर्द्धनमा पर्वतारोहण संघको सहयोग महत्वपूर्णः प्रधानमन्त्री देउवा तोकिएकै समयमा कांग्रेसको महाधिवेशन हुन्छ : नेता लेखक समावेशी विकासमा विश्व बैंकको जोड सम्झँदा कहाली लाग्ने १४ जनाले दर्दनाक ज्यान गुमाएका ७ घटना बीपी कोइराला राष्ट्रिय पुरस्कार स्थापना गर्ने सरकारको निर्णय गोरखापत्र संस्थानको कार्यकारी अध्यक्षमा सुवेदी भारतीय सहित तीनको शङ्कास्पद मृत्यु प्रदेश-१ मा थपिए ३२७ मा संक्रमित, ४ जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिम प्रदेशमा थप ४० जनामा कोरोना संक्रमण, एकको मृत्यु जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी पुन: आन्दोलनमा रुपन्देहीका पर्यटन व्यवसायीद्वारा २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी