१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिका–४ स्थित कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा बधाई तथा सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शनिबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरि नवगठित विद्यालय व्यवस्थापन समिति, शिक्षक अभिभावक संघ, सल्लाहकार समिति, लगायत विभिन्न विधाका समितिका पदाधिकारी तथा सदस्य एवम् पुनः प्राचार्यको जिम्मेवारी प्राप्ति गरेका प्राचार्य गोविन्द ज्ञवालीलाई एकमुष्ट रुपमा बधाई तथा सम्मान गरिएको हो ।

सो अवसरमा बुटवल–४ का वडाध्यक्ष टंकप्रसाद पराजुलीले विद्यालयलाई देशको नमुना बनाउनका लागि शैक्षिक गुणस्तर सुधारका कार्यक्रम बनाउनका लागि मेगा योजना बनाउन विद्यालयले ध्यान दिनुपर्ने र यसका लागि बुटवल उपमहानगरपालिकाले सहयोग गर्न प्रतिबद्ध रहेको बताए । कार्यक्रममा शिक्षक डिल्ली बेल्वासेले आगामी दिनमा विद्यालयले गर्नुपर्ने कामका बारेमा स्पष्ट पारेका थिए ।

कार्यक्रम विद्यालयका सहप्राचार्य पूर्णभ्रद उपाध्यायको अध्यक्षता, शिक्षक मोहन भट्टराईको स्वागत मन्तव्य र शिक्षक राजन पौडेलको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भिजिट भिसामा श्रम गन्तव्य मुलुक पुगेर पीडित बनेकाहरुको लागि ‘मार्सल टिम’ प्र्याङ्क भिडियो खिच्नेलाई अब कारबाही हुने दाङका २ सय ७ कुकुरको बन्ध्याकरण र रेविजविरुद्ध खोप क्रिकेट खेलाडीको बर्गीकरण : सन्दीपसहित पाँच जना ग्रेड ए मा,रुपन्देहीका भुर्तेल ग्रेड बी मा प्रदेश एकमा अन्तर्घात गर्नेहरुलाई एमालेले कारबाही गर्ने अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा