१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

बुटवल । मेची-महाकाली बुहारी संयुक्त आवाज रूपन्देही शाखाले दोस्रो स्थापना दिवसको अवसरमा आश्रमका वृद्धवृद्धाहरुलाई सम्मान तथा तीजको दर खुवाएर मनाएको छ । मेची-महाकाली बुहारी संयुक्त आवाजले कोरोनाको विषम परिस्थितिलाई मध्यनजर गर्दै शनिबार बुटवल उपमहानगर- २ मा स्थित शिव कुमारी शैजु वृद्ध आश्रममा वृद्धवृद्धालाई तीजको दर खुवाएको हो ।

सो अवसरमा लुम्बिनी प्रदेश संयोजक लता खड्काले आधुनिक संस्कृतिको नाममा तीजमा विकृति बढ्दै गएको बताउँदै संस्कृति संरक्षणमा सबैको प्रयास आवश्यक रहेको बताईन् । उनले आगामी दिनहरुमा अन्य रचनात्मक कार्यक्रमलाई समेत निरन्तरता दिने प्रतिबद्धता व्यक्त गरिन् ।

संस्थाका सहसचिव ईश्वरी पन्त बस्यालको सञ्चालन रहेको उक्त कार्यक्रममा आश्रमका जेष्ठ वृद्ध निमानन्द पन्थको प्रमुख आतिथ्यता, लुम्बिनी प्रदेश संयोजक लता खड्काको अध्यक्षताता, सह-कोषाध्यक्ष सरला नेपालको स्वागत मन्तव्य रहेको थियो । कार्यक्रमको संयोजकत्व संस्थाका उपाध्यक्ष बिन्दु थापा केसीले गरेकी थिईन् ।

सो कार्यक्रममा कोषाध्यक्ष इन्दु भुषाल, सदस्य सिर्जना न्यौपाने, अमृता बस्याल, लक्ष्मी पाण्डे, मञ्जु भट्टराई लगाएतको सहभागिता थियो ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै ७५० स्थानीय तहमा पुगे बैंक सुस्तामा भाले गैंडा मृत अवस्थामा फेला शक्तिकेन्द्र धाउने कर्मचारीको ‘कासमू’ रेटिने आजबाट खाद्यमा छुट अफर