११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

शुद्धोधन । नेपाली काङ्ग्रेस शुद्धोधन गाउँपालीका ३ को सभापतिमा राम प्रसाद पाण्डे निर्विरोध निर्वाचीत भएका छन्। शुक्रबार शंकर माबि बेतहिमा सम्पन्न बार्ड अधिवेशनले पाण्डेको नेतृत्वमा निर्वीरोध रुपमा वडा कार्यसमिति चयन भएको हो।

वडा अधिबेशनले मधेसी पुरुष १ , थारु महिला/पुरुष १/१, जनजाती पुरुष १ , खस आर्य महिला/ पुरुष १/१ तथा खुल्ला महिला ३ जनामा क्रमश मञ्जीत यादब , बेचु प्रसाद थारु, कमला चौधरी थारु, टीका बहादुर राना , भबेश्वर खनाल , निर्मला भुषाल , रिता अर्याल, गोमा खनाल , सञ्जु चापागाईलाई सर्वसम्मत निर्वाचीत गरेको छ।

त्यस्तै खुल्ला पुरुष क्षेत्रीय प्रतीनीधि ६ जना जनामा ११ जना कृयाशिल सदस्यको उम्मेदवारी परेकोमा क्रमश १२१, १०८, ९८, ९६,९२ र ९० मत सहित रमेश खनाल , टंक अधिकारी , रामजी पौड्याल , प्रजापति अधिकारी , भुपराज गैर्हे, महेन्द्र गौतम निर्वाचीत भएका छन् भने नेपाली रुपन्देही जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं३ का भावि सभापतीको दाबेदार रहेका सहसभापति प्रेम बहादुर फौदार ४२ मत मात्रप्राप्त गरि वडामै पराजीत भएका छन् १३८ क्रियाशिल सदस्य रहेको उक्त वार्डमा जम्मा १२९ मत खसेको जानकारी मतदान अधिकृत नगेन्द्र ददुवाले दिएका छन्।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले विधान महाधिवेशनको तयारी पूरा कांग्रेसको स्थानीय नेतृत्व : अधिकांश युवा र जनप्रतिनिधि नेपाल-भारत सीमा बन्द हुँदा पर्यटन क्षेत्र मारमा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश खारेज पर्वतीय पर्यटनको प्रवर्द्धनमा पर्वतारोहण संघको सहयोग महत्वपूर्णः प्रधानमन्त्री देउवा तोकिएकै समयमा कांग्रेसको महाधिवेशन हुन्छ : नेता लेखक समावेशी विकासमा विश्व बैंकको जोड सम्झँदा कहाली लाग्ने १४ जनाले दर्दनाक ज्यान गुमाएका ७ घटना बीपी कोइराला राष्ट्रिय पुरस्कार स्थापना गर्ने सरकारको निर्णय गोरखापत्र संस्थानको कार्यकारी अध्यक्षमा सुवेदी भारतीय सहित तीनको शङ्कास्पद मृत्यु प्रदेश-१ मा थपिए ३२७ मा संक्रमित, ४ जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिम प्रदेशमा थप ४० जनामा कोरोना संक्रमण, एकको मृत्यु जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी पुन: आन्दोलनमा रुपन्देहीका पर्यटन व्यवसायीद्वारा २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी