ताजा अपडेट »

एमालेको अबरोधपछि लुम्बिनी प्रदेशसभा आधा घण्टाका लागि स्थगित

सोमबार, ०७ भदौ २०७८, १४ : ०८
4 Shares

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशसभाको बैठक सुरु भएसँगै एमाले सांसदहरुले नाराबाजी गरेपछि आधा घण्टाका लागि स्थगित भएको छ । बैठक सुरु हुनासाथ नेकपा एमालेका सांसदले अजय शाही र बिमला वलीलाई पदमुक्त गर्न माग गर्दै नाराबाजी गरेका थिए ।

प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेका प्रमुख सचेतक भुमिश्वर ढकालले सांसद अजय शाही र बिमला वलीलाई पदमुक्त नगरेसम्म संसद चल्न नदिने भन्दै आजै विहान सभामुखलाई पत्र बुझाएका थिए । एमालेले सांसदद्व शाही र वलीलाई पदमुक्त गर्न माग गर्दै निरन्तर संसद अवरुद्ध गर्दै आएको छ ।

आज दिउसो १ जेका लागि बोलाइएको बैठक ढिला गरी करिब साढे १ बजे सुरु भए पनि विपक्षी दल एमालेले नाराबाजी गर्दै विरोध जनाएपछि स्थगित भएको हो । बैठक दिउसो साढे २ बजे बस्ने जनाइएको छ ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।