१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

परासी । विनादर्ता अनलाईनहरु संचालन गरेर भ्रम सृजना गर्ने अनलाईनहरु र त्यस्ता अनलाईनहरुमा समाचार पठाउनेहरुको अनुगमन गरी कानुनी प्रक्रिया अघि बढाउनका लागि नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा पश्चिम नवलपरासीले प्रदेश ,केन्द्र र प्रेस काउन्सिललाई आग्रह गर्ने निर्णय गरेको छ ।

Advertisement

नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा पश्चिम नवलपरासीको आज बसेको कार्यसमिति बैठकले उक्त निर्णय गरेको शाखा अध्यक्ष हरि शर्माले बताए । त्यसैगरी कतिपय दर्ता भएर संचालन भएका अनलाईनहरुले समेत पत्रकार आचार संहिता विपरित भ्रामक तथा उछ्रिङ्खल खालका अपुष्ट समाचारहरु सम्प्रेशण गर्ने गरेको पाईएकाले सबैखाले अनलाईनहरुको अनुगमन तथा निरीक्षण गर्नका लागि नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश र नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्र तथा प्रेस काउन्सिल नेपाललाई आग्रहगर्ने निर्णय भएको शाखा अध्यक्ष शर्माले जानकारी दिए ।

त्यसैगरी आज बसेको कार्यसमिति बैठकले जिल्ला शाखामा आवद्ध रहेका सबै पत्रकारहरुको १ लाख बराबरको वार्षिक दुर्घट्ना बिमा गर्ने निर्णय गरेको छ । त्यस्तै संस्थाको सल्लाहकारमा ४ जनालाई मनोनित समेत गरेको अध्यक्ष शर्माले बताएका छन् । शाखा अध्यक्ष हरि शर्माको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले महासंघका पूर्वसभापति कुल प्रसाद शर्मा, टीकाराम गैरे, केशव पराजुली र संस्थापक सदस्य जान्हवी प्रसाद जोशीलाई मनोनित गरेको हो ।

२०४७ सालमा नवलपरासीमा नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा स्थापना भएसंगै संगठीत हुन शुरुगरेका पत्रकारहरु अहिले सम्म आईपुग्दा जिल्लामा ९० जना संघमा आबद्ध रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य विश्व पशु दिवस : पशु संरक्षणमा चूनौती