१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022


साउन २५,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । नेपाल मानव धर्म सेवा समिति अन्र्तगत श्री हंसयोग आश्रम बुटवलकी माता अमृताको जन्मोत्सवमा विभिन्न कार्यक्रमहरु सम्पन्न भएका छन् । माताको जन्मदिनको अवसरमा शनिबार विशेष समारोहका बीच विभिन्न कार्यक्रमहरु गरी मनाइएको आश्रमले जनाएको छ । समारोहमा आश्रम मातहतका बालबालिकाले विशेष धार्मिक सांस्कृति कार्यक्रम प्रस्तुत गरेका थिए । उनीहरुले विभिन्न धार्मिक संगितमा नृत्य प्रस्तुुत गरेका थिए ।

त्यसैगरी युवा संगठनले भजन किर्तन गर्नुका साथै मिशन एजुकेशन अन्तर्गत कापी जम्मा गरेका थिए । आश्रमकी प्रमुख महात्मा चाँदना बाईजीको अध्यक्षतामा भएको समारोहमा ३ सय बढीको सहभागिता रहेको थियो । सो अवसरमा बाइजीले धार्मिक प्रवचन गरेकी थिइन् । शनिबार दिनभर सञ्चालित जन्मोत्सवको अवसरमा आयोजित समारोहको सञ्चालन आश्रम अन्तर्गत रहेको युवा संगठनकी शित्तल गौतमले सञ्चालन गरेकी थिइन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु