२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

भैरहवा । ‘रोटरीयन प्रकाश पोखरेल पत्रकारिता पुरस्कार’बाट पत्रकार प्रतिक पौडेल सम्मानित भएका छन् । पत्रकारिताको माध्यमबाट रोटरी गतिविधिलाई समाजमा पुर्याएको भन्दै रोटरी क्लब अफ लुम्बिनी सिद्धार्थनगरले उनलाई शुक्रबार नगद १२ हजार ३ सय ४५ रुपैयाँ सहित सम्मान गरेको हो । पौडेललाई रोटरी क्लब अफ लुम्बिनी सिद्धार्थनगरका वर्ष २०२०–२०२१ का अध्यक्ष प्रकाश पोखरेलले नगदसहित सम्मानपत्रद्वारा सम्मान गरेका हुन् ।

क्लवका बर्ष २०२०–२०२१ का अध्यक्ष प्रकाश पोखरेलले ‘रोटरीयन प्रकाश पोखरेल पत्रकारिता पुरस्कार’ यसै वर्षदेखि प्रत्येक वर्ष दिने गरी पुरस्कारको स्थापना गरेका हुन् । पोखरेलका अनुसार रोटरीले गर्ने सामाजिक कार्यहरुको विषयमा कलम चलाउने पत्रकारहरुलाई सम्मान गर्नुपर्छ भन्ने सोचका साथ आफ्नो कार्यकालमा पत्रकारिता पुरस्कारको स्थापना गरिएको क्लबले जनाएको छ ।

पत्रकार पौडेल जनता टेलिभिजन एचडीका लुम्बिनी प्रदेश ब्युरो प्रमुख र खोजपात्रो डट कमका कार्यकारी सम्पादक हुन् । उनी समता टेलिभिजन एचडीमा पनि कार्यरत रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय