६ चैत्र २०७९, सोमबार

Mar 20, 2023

परासी । मालपोत कार्यालय परासीका एक कर्मचारीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । कार्यालयका निमित्त प्रमुख बेल प्रसाद भण्डारीका अनुसार कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपनि आवश्यक सावधानीसहित कार्यालय नियमित संञ्चालनमा आउने बताए । तर, आइतबार भने दिनभर मालपोतमा काम हुन सकेन ।मालपोत कार्यालयले ईन्टरनेट र अनलाईनमा आएको समस्या कारण काम हुन नसकेपछि आइतबारका लागि सूचना टाँस गरेर सेवा स्थगित गरिएको जानकारी गराएको थियो । आजबाट भने समस्या समाधान भईसकेकाले सेवा नियमित संञ्चालनमा आउने छ ।

बढि भिडभाड हुने मालपोत कार्यालयमा एक जना कर्मचारीमा संक्रमण पुष्टि भएपछि जोखिम बढेको छ । मालपोत कार्यालयमा स्वास्थ्य सुरक्षाका मापदण्ड भने पालना गर्ने गरिएको छैन । पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेको छ । नयाँ संक्रमित भेटिने र कोरोनाकै कारण मृत्यु हुने क्रम चलिरहेको छ । पश्चिम नवलपरासीमा हाल सम्म १४ सय ५८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाए विश्वासको मत जनमोर्चाले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत दिन्छ: चित्रबहादुर उद्योग वाणिज्य महासंघ कार्यसमिति सदस्यमा बुटवलका नवराज कुँवरको उम्मेदवारी ओली लक्षित माधवको प्रश्न- किन कसैसँग सहकार्य हुन सकेन ? कोसीका मुख्यमन्त्री सवार गाडिमा तोडफोड प्रयास माधव नेपालको दावी : यो गठबन्धन ५ वर्षसम्म टिक्छ बुटवललाई सफा र सुन्दर बनाउन नियमित सरसफाई व्यवस्थित गर्न नगरप्रमुखको निर्देशन राजेन्द्र लिङ्देनको प्रश्न : हाइड्रोजन गाडी दिएको तर पुरानै चलाउँछु भनेर हाम फालेपछि के गर्नु ? एमाले सहमति छोडेर भागेको माओवादीको आरोप प्रधानमन्त्री ज्यु पुस १० गते सहयात्राका लागि किन सहमत हुनुभयो ? गठबन्धनको संस्कारलाई आत्मसात गर्दै अघि बढ्नुको विकल्प छैनः सभापति देउवा दुई महिना नपुग्दै विश्वासको मत लिनुपर्ने अवस्था आउला भन्ने लागेकाे थिएन: प्रधानमन्त्री प्रचण्ड गुल्मीको स्ववियु निर्वाचनमा बामगठबन्धनको वर्चश्व एमालेले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत नदिने तालिवान सरकारद्वारा उच्च पदस्थ व्यक्तिका आफन्तलाई सरकारी पदबाट हट्न आदेश फागुनमा ६१ हजारले लिए श्रम स्वीकृति रासायनिक मलमा दिँदै आएको अनुदान यथावत् राख्ने सरकारको निर्णय सुनको भाउ तोलामा ७ सय रुपैयाँले घट्यो बुटवल वहुमुखी क्याम्पसमा अनेरास्ववियुको प्यानल नै निर्वाचित शान्ति व्यवस्थापन र कानुनी उपचार