२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

परासी । मालपोत कार्यालय परासीका एक कर्मचारीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । कार्यालयका निमित्त प्रमुख बेल प्रसाद भण्डारीका अनुसार कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपनि आवश्यक सावधानीसहित कार्यालय नियमित संञ्चालनमा आउने बताए । तर, आइतबार भने दिनभर मालपोतमा काम हुन सकेन ।मालपोत कार्यालयले ईन्टरनेट र अनलाईनमा आएको समस्या कारण काम हुन नसकेपछि आइतबारका लागि सूचना टाँस गरेर सेवा स्थगित गरिएको जानकारी गराएको थियो । आजबाट भने समस्या समाधान भईसकेकाले सेवा नियमित संञ्चालनमा आउने छ ।

बढि भिडभाड हुने मालपोत कार्यालयमा एक जना कर्मचारीमा संक्रमण पुष्टि भएपछि जोखिम बढेको छ । मालपोत कार्यालयमा स्वास्थ्य सुरक्षाका मापदण्ड भने पालना गर्ने गरिएको छैन । पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेको छ । नयाँ संक्रमित भेटिने र कोरोनाकै कारण मृत्यु हुने क्रम चलिरहेको छ । पश्चिम नवलपरासीमा हाल सम्म १४ सय ५८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा १० अंकले बढ्यो सेयर बजार