६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

विश्वकपमा गतिलो पिच र सुविधा उपलब्ध नगराएको भन्दै आईसिसीको विरोध गरेको श्रीलंका विद्रोहमा उत्रेको छ । श्रीलंकाले शनिबार अस्ट्रेलियाविरूद्धको म्याचपछि विरोध स्वरुप विद्रोह गरेको हो । शनिबार श्रीलंका अस्ट्रेलियासँग ८७ रनले पराजित भएको थियो ।

Advertisement

पिच र पर्याप्त सुविधा नपाएको भन्दै आईसिसी व्यवस्थापनमाथि प्रश्न उठाएको श्रीलंकाले शनिबारको म्याचपछि आफ्नो असन्तुष्टि राम्रै गरी पोख्यो । उसले पोस्ट म्याच कन्फरेन्समा कुनै पनि खेलाडीलाई पठाएन । म्याच परम्परा अनुसार निर्धारित खेल सकिएपछि प्रेस कन्फरेन्स हुने गर्छ ।

जहाँ म्याच खेल्ने टोलीका प्रतिनिधिले म्याचबारेका सवालको जवाफ दिने गर्छन् । विश्वकप क्रिकेटमा यस्तो भएको यो पहिलोपटक हो । श्रीलंकाले यसरी खुलेर नै आफ्नो असन्तुष्टि पोखेपछि आईसिसीका अधिकारीहरूले मामिलालाई समाधान गर्ने कोशिसमा लागेका छन् ।

शुक्रबार श्रीलंकाका व्यवस्थापक असांथा डि मेलले आईसिसीलाई पत्र लेख्दै श्रीलंकाले कार्डिफमा हरियो पिचमा म्याच खेल्नु परेको र शनिबार पनि अस्ट्रेलियाविरूद्धको खेलमा त्यस्तै हुन लागेको भन्दै असन्तुष्टि जनाएका थिए । पत्रमा उनले आईसिसीले केहि टोलीका हिसाबले मात्र पिच तयार गरिरहेको आरोप लगाएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै