२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

जेठ ३०, बुटवल । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका–१ मा ढुङ्गाले च्यापेर एक महिलाको ज्यान गएको छ । साविकको कचल गाविस खुर्दीवाङ निवासी सावित्री चिदीको स्थानिय जङ्गलमा बाख्रा चराउँदै गर्दा ढुङ्गाले च्यापेएर मृत्यू भएको इलाका प्रहरी कार्यालय दोभानका इन्चार्ज बालबहादुर घर्तिले जानकारी दिएका छन् ।

५० वर्षीया चीदीलाई आफैले टेकेको ढुङ्गा भासिएर च्यापेको थियो ।बुधबार विहान करिब १० बजे आफ्नै बुहारी मिना चिदीसँग बाख्रा चराउन निस्किएका उनलाई ढुङ्गाले च्यापेपछि तत्कालै गाउँलेलाई खबर गरेपनि एक घण्टापछि घटना स्थलमा पुगेका गाउँलेहरुले ढुङ्गा हटाएका हुन् । ढुङ्गा हटाउँदा सम्म चीदीको ज्यान भईसकेको थियो वडा नम्बर १ का अध्यक्ष रोमबहादुर लम्तरीले भने घटना लगत्तै प्रहरीलाई खबर गरीएको थियो । मृतक चिदीको २ छोरा, एक छोरी, १ बुहारी र श्रीमान हिराबहादुर चिदी रहेका छन् । आर्थिक अवस्था कमजोर भएको पिडीत परिवारलाई गाउँपालिकाबाट दैविप्रकोप तथा आकस्मिक दुर्घटना अन्र्तगत आर्थिक सहयोगका लागि पहल गरिने वडा अध्यक्ष लम्तरीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत भरतपुरमा रेनु भन्दा विजय ४३ मतले अगाडि धनगढीमा मतान्तर बढाउँदै स्वतन्त्र उम्मेदवार हमाल दिल्लीको तापक्रम ४९ डिग्री सेल्सियस, सर्वसाधारणलाई घरभित्रै बस्न अनुरोध भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी आज ६ घण्टाको लागि नेपाल आउँदै बुटवलमा खेलराज पाण्डेय १८१४ मतले अघि तिलोत्तमामा एमालेको विजयी सुरुवात, गठबन्धनलाई हराउँदै वडा १ को अध्यक्षमा गिरी सैनामैना २ मा गठबन्धनलाई हराउँदै एमालेका कंडेल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस २०९ मतले पछाडी चितवनका २० वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कांग्रेस ९ र एमाले ६ वडामा विजयी पोखराको पहिलाे नतिजा : १ मा एमाले, २ मा कांग्रेस विजयी तिलोत्तमामा खाँण र चापागाईं बीच कडा प्रतिस्पर्धा जारी गौतमबुद्ध विमानस्थलमा पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय उडान, जजिरा एयरबेजको जहाज अवतरण बुटवल उपमहानगर-१९ मा प्यानलसहित एमाले विजयी लुम्बिनी प्रदेशसहित यी स्थानमा वर्षाकाे सम्भावना, भाेलि हावाहुरी चल्नसक्ने दाङको बङ्गलाचुलीमा गठबन्धन दल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस १६९ मतले पछाडी तिनाउमा गठबन्धनलाई हराउँदै बहुमत वडासहित एमालेको जित लुम्बिनी भ्रमणले नेपाल–भारत सम्बन्ध अझ मजबुत बनाउने छ : भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी