६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

जेठ २७, बुटवल । अर्घाखाँची जुकेना रुपन्देही सम्पर्क समाजको दोस्रो वार्षिक साधारणसभा तथा अर्घाखाँची जुकेना रुपन्देही सहकारीको पहिलो वार्षिक साधारणसभा संयुक्त रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

Advertisement

साधारणसभाको उद्घाटन गर्दै प्रमुख प्रदेश नम्बर ५ का प्रदेशसभा सदस्य रामजी प्रसाद घिमिरेले कामको सिलसिलामा जन्मस्थान छाडेर जुनसुकै स्थानमा गएता पनि आफ्नो जन्मथलोको विकास र समृद्धिको लागि सबैको पहल जरुरी रहेको बताए । अर्घाखाँची जिल्लाको प्रदेशसभा क्षेत्र नम्बर २ बाट निर्वाचित घिमिरेले आफ्नो क्षेत्रको विकासको लागि ५० करोड बजेट विनियोजन गरेको बताउँदै अहिले सम्म कसैले गर्न नसकेको विकासका काम आफ्नो कार्यकालमा गरेर देखाउने दावी गरे । शिक्षा, स्वास्थ्य, सडक, खानेपानी, कृषि, जलविद्युत लगायतका क्षेत्रलाई प्राथमिकतामा राखेर काम अगाडी बढाइएको बताउँदै उनले अहिले सम्म कसैले गर्न नसकेको नौमुरे जलविद्युत आयोजनाको काम अगाडी बढाउने दावी गरे । उनले भने – ‘भौगोलिक हिसाबले निकै ठुलो क्षेत्रफल ओघटेको क्षेत्र भएका कारण आजको भोली विकास गरेको नदेखिएला, एकातिर विकास गर्दा अर्कातिर छुट्ला तर हेर्दै जानुहोला म बोलेर होइन गरेर देखाउँछु’ ।

कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्ष नुमेन्द्र पौडेलले आफुहरुले जिल्लाको जुकेनाबाट औषधी उपचारको लागि रुपन्देहीमा आइ विभिन्न समस्यामा परेका विपन्न परिवारका विरामीहरुको लागि आर्थिक सहयोग गरिएको, प्रत्येक वर्ष चैत्र २ गते नियमित रुपमा रक्तदान गरी जो कोहीलाई रगतको अभावमा सहयोग पुर्याएको, समय समयमा जुकेनामै पुगी स्वास्थ्य शिविरहरु सञ्चालन गरेको लगायतका वार्षिक कामहरुको जानकारी मुलक प्रतिवेदन पेश गरेका थिए । कार्यक्रममा सिद्धार्थ आधारभुत बिद्यालय जुकेनाका प्रधानाध्यापक नेत्र प्रसाद पोखरेल, अभिभावक संघ रुपन्देहीका उपाध्यक्ष झविन्द्र प्रसाद पौडेल, संस्थाका सल्लाहकार यज्ञ प्रसाद आचार्य, थानेश्वर बेल्बासे लगायतले मन्तव्य राखेका थिए ।

संस्थाका उपाध्यक्ष विष्णु पौडेलको स्वागत तथा सचिव माधब न्यौपानेको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा कार्यसमिति सदस्य गोपाल पौडेलले आर्थिक प्रतिवेदन पेश गरेका थिए । साधारणसभाको अवसरमा गत चैत्र २ गते बुटवलमा सम्पन्न रक्तदानमा रक्तदान गर्ने ६० जनालाई प्रमाणपत्र तथा खादाले सम्मान समेत गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै