९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 23, 2022

गोल्डस्टार जुत्ता उत्पादन गर्दै आएको नेपालको जुत्ता कम्पनी किरण सु म्यानुफ्याक्चररले ‘पल्सर स्पोर्टस् अवार्ड’ का लागि ८ लाख नगदसहितको आर्थिक सहायता उपलब्ध गराउने भएको छ ।

आईतबार काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच नेपाल खेलकुद पत्रकार मंच र सो कम्पनीबीच आगामी असार १७ गते काठमाडौंमा आयोजना हुने ‘पल्सर स्पोर्टस् अवार्ड’ कार्यक्रममा ८ लाख नगदसहित मनोनयनमा परेका विभिन्न खेलाडी र विजेता खेलाडीहरुलाई आफ्ना उत्पादन सामग्री सहितको उपहार उपलब्ध गराउने समझदारी भएको हो । मंचका अध्यक्ष देवेन्द्र सुवेदी र कम्पनीकी निर्देशक विदुषी राणाले हस्ताक्षर गरेको समझदारी पत्रमा सो सम्झौंता एक वर्षसम्म कायम रहने पनि उल्लेख गरिएको छ ।


कार्यक्रममा बोल्दै किरण सु म्यानुफ्याक्टररकी निर्देशक राणाले नेपालको खेलकुद क्षेत्रको विकासका लागि सो सहयोग उपलब्ध गराउन पाउनु आफ्नो कम्पनीका लागि गौरवको विषय भएको बताए । अवार्डका लागि एक हप्ता अघि नै पिपल्स च्वाईस अवार्डको मनोनयन सार्वजनिक भएको छ । जसमा क्रिकेटमा सन्दिप लामिछाने, भलिबलकी रेश्मा भण्डारी, व्याटमिन्टनका प्रिन्स दाहाल, महिला राष्ट्रिय फुटबलर सावित्रा भण्डारी, शारिरीक सुगठनका महेश्वर महर्जन रहेका छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्वतन्त्र उम्मेदवारलाई जनताको हितमा काम गर्न सघाउनुपर्छ: महामन्त्री शर्मा अन्ततः अनुहार ढाकेरै समाचार पढ्न बाध्य भए अफगानी प्रस्तोता मौसम : हावाहुरीसहित वर्षाको सम्भावना क्यानडामा भीषण आँधीः ९ लाख घर विद्युतविहीन दलले छानेकालाई अस्वीकृत गर्दै मतदाता गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा जजीरा एयरसँग चरा ठोक्कियो, उडान हुन सकेन स्थानीय सरकार र छाडा पशु चौपाया व्यवस्थापनको मुद्दा मोबाइल एपबाटै यसरी भगाउनुहोस्, आफ्नो वरपरका लामखुट्टे मणिमुकुन्द क्लबले मनायो पाँचौ राष्ट्रिय भलिबल दिवस, तिलोत्तमामा दिप प्रज्वलन चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु, तीन गम्भीर घाइते बाघको आक्रमणबाट फूलकुमारीको मृत्यु पेट्रोलियम पदार्थमा १० रुपैयाँ, ग्यासमा २ सयले मूल्यवृद्धि तिलोत्तमामा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दियो रेशम चौधरी जेलमा, रिहा माग्‍ने पार्टी बन्यो पहिलो बालेनको मत ४१ हजार कट्यो, सिंह स्थापितसँग मतान्तर बढाउँदै धरान उपहानगर मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्कराज राई निर्वाचित तिलोत्तमामा खाँणले अग्रता बढाउँदै, चापागाईँ भन्दा ३५७ मतले अगाडि स्थानीय निर्वाचन: एक समीक्षा बाबुराम भट्टराईको गृह प्रदेशको स्थानीय तह नेतृत्वमा जसपा शून्य रुपन्देहीमा पालिका प्रमुख हार्दा उपप्रमुखमा भने एमालेको बर्चश्व