१० माघ २०७८, सोमबार

Jan 24, 2022

गुल्मी । गुल्मीमा बाबुद्वारा बलात्कृत बालिकाले छोरा जन्माएकी छिन् । आफ्नै बाबुले कुकर्म गरेर पीडित बनाईएकी छोरीले आईतबार विहान अस्पतलामा छोरा जन्माएकी हुन् । गत शुक्रवार छोरीलाई पटक पटक बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका ती व्यक्ति प्रहरी नियन्त्रणमा रहेका छन् ।

बाग्लुङ्गको निसीखोला गाउँपालिका–६ घर भई गत १५ वर्ष अघि देखि गुल्मीको सदरमुकाम तम्घासमा धामी काम गर्दै आएका अन्दाजी ६५ वर्षका ती ब्यक्तिले आफ्नी १४ वर्षीया छोरीलाई पटक पटक बलात्कार गरेर गर्भधारण गराएको भन्दै उनकी आमाले जाहेरी दिए पछि उनलाई शुक्रवार पक्राउ गरिएको थियो । सुरुमा ति बालिकाको पेटमा २० हप्ताको गर्भ छ भनेर अनुमान गरिए पनि उनको बच्चा जन्माउने अवधी पुगेको स्पष्ट थियो ।

सो अस्पतालका सुपरिटेन्डेन्ट डाक्टर उत्तम पाच्य संग सम्पर्क राख्दा विहान उनलाई त्यहाँबाट रिफर गरेर गाडीमा राख्ने क्रममा उनले सन्तान जन्माएकी हुन । अहिले शिशु र सुत्केरी दुबैको अवस्था सामन्य रहेको डाक्टर पाच्यले बताए । उनीहरुको आर्थिक अबस्था कमजोर रहेकाले सहयोग संकलन कार्य रेसुङ्गा नगरपालिका वडा नम्वर ८ का वडाध्यक्ष भरत भलामी, वडा नम्वर ७ का वडाध्यक्ष मोहनप्रसाद पाण्डे र वडा नम्वर ९ का वडाध्यक्ष नारायण वराल ( सुनार ) ले हिजो देखि नै सुरु गरेका छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे