९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

गुल्मी । गुल्मीमा बाबुद्वारा बलात्कृत बालिकाले छोरा जन्माएकी छिन् । आफ्नै बाबुले कुकर्म गरेर पीडित बनाईएकी छोरीले आईतबार विहान अस्पतलामा छोरा जन्माएकी हुन् । गत शुक्रवार छोरीलाई पटक पटक बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका ती व्यक्ति प्रहरी नियन्त्रणमा रहेका छन् ।

बाग्लुङ्गको निसीखोला गाउँपालिका–६ घर भई गत १५ वर्ष अघि देखि गुल्मीको सदरमुकाम तम्घासमा धामी काम गर्दै आएका अन्दाजी ६५ वर्षका ती ब्यक्तिले आफ्नी १४ वर्षीया छोरीलाई पटक पटक बलात्कार गरेर गर्भधारण गराएको भन्दै उनकी आमाले जाहेरी दिए पछि उनलाई शुक्रवार पक्राउ गरिएको थियो । सुरुमा ति बालिकाको पेटमा २० हप्ताको गर्भ छ भनेर अनुमान गरिए पनि उनको बच्चा जन्माउने अवधी पुगेको स्पष्ट थियो ।

सो अस्पतालका सुपरिटेन्डेन्ट डाक्टर उत्तम पाच्य संग सम्पर्क राख्दा विहान उनलाई त्यहाँबाट रिफर गरेर गाडीमा राख्ने क्रममा उनले सन्तान जन्माएकी हुन । अहिले शिशु र सुत्केरी दुबैको अवस्था सामन्य रहेको डाक्टर पाच्यले बताए । उनीहरुको आर्थिक अबस्था कमजोर रहेकाले सहयोग संकलन कार्य रेसुङ्गा नगरपालिका वडा नम्वर ८ का वडाध्यक्ष भरत भलामी, वडा नम्वर ७ का वडाध्यक्ष मोहनप्रसाद पाण्डे र वडा नम्वर ९ का वडाध्यक्ष नारायण वराल ( सुनार ) ले हिजो देखि नै सुरु गरेका छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै उडानमा यात्रुले परिचरलाई कुटेपछि … अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते आचारसंहिता लागू गर्ने तयारीमा निर्वाचन आयोग, दलहरूसँग छलफल गर्दै दसैंका लागि दार्चुलामा खाद्यान्न पठाइने लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिममा भारी वर्षाको सम्भावना पत्रकारको न्यूनतम मासिक पारिश्रिमक ४० हजार सिफारिस गर्न माग