९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय प्रतियोगिता ‘टिन लिडर सिजन–२ ’ को उपाधि सरोज न्योपानेले जितेकी छन् । शनिबार सम्पन्न फाइनलमा १४ प्रतिष्पर्धीलाई पछि पार्दै उनले सो उपाधि जितेकी हुन् । सरोज तेस्रोलिङ्गी महिला हुन् । इन्टेलेक्ट इन्ष्टिच्यूशनको आयोजनामा तिलोत्तमा स्थित होटल टूलिपमा सम्पन्न प्रतियोगितामा उत्कृष्ट प्रस्तुतिका साथ विजेता बन्न सफल न्यौपानेले उपाधिसँगै नगद रु ५१हजार प्राप्त गरेकी छन् ।

Advertisement

त्यसैगरी प्रतियोतिमा उत्तम श्रेष्ठ फ्रस्ट रनर अप भएका छन् । संस्थाका अध्यक्ष दिपक रोकाको अध्यक्षता तथा लुम्बिनी प्रदेश सरकारका
प्रवक्ता वैजनाथ चौधरीको प्रमुख आतिथ्यतमा भएको फाइनल प्रतियोगिताको मुख्य निर्णायकमा चर्चित सञ्चारकर्मी उद्घोषक दिनेश डि.सी.ले मुख्य भूमिका निर्वाह गरेका थिए । प्रतियोगितामा लुम्बिनी प्रदेशका विभिन्न जिल्लाहरु त्था शैक्षिक संस्थाहरुबाट १६ देखि १९ वर्ष उमेर समूहका युवायुवतीहरुको सहभागिता रहेको थियो । चैत्र ७ गते अडिशनबाट छनौट भएका १५ जनाहरुबीच एक हफ्ताको प्रशिक्षण पश्चात् शनिबार फाइनल प्रतियोगिता भएको प्रतियोगिताका संयोजक मदन प्रसाद पन्थीले जानकारी दिए ।

प्रतियोगिताका लागि भाइ कन्सल्टेन्सी अब्रोड बुटवलको मुख्य प्रायोजन, युनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साइन्सेज भैरहवा, सिभिल बैक लि., अर्घाखाँची सिमेन्ट, हाइलाइफ फुड रुपन्देही लगाएतका संस्थाको प्रायोजन तथा बुटवल उपमहानगरपालिका र तिलोत्तमा नगरपालिकाको प्रवद्र्धन, प्रदेशभरका शैक्षिक संस्थाहरु, नागरिक समाज, संचार जगत लगाएतको सहयोग रहेको वित्त नियन्त्रक राजु अर्यालले बताए ।

प्रतियोगितामा सहभागी प्रतिष्पर्धीहरुले विभिन्न विषय क्षेत्रमा अध्ययन र अनुसनधान गरी सो क्षेत्र तथा विषयमा प्रस्तुती दिएको कार्यक्रमका व्यवस्थापक तथा सञ्चालक राज के.सी.ले बताए । त्यसैगरी प्रतियोगितामा निःशुल्क सहभागिता र प्रतियोगीहरुबाट कुनैपनि शुल्क नलिई सम्पूर्ण खर्च आयोजकको तर्फबाट नै व्योहोरिएको उनले जनाए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सर्वोच्चले राष्ट्रपतिसँग माग्यो लिखित जवाफः विधेयक किन प्रमाणीकरण नगरेको ? अर्थमन्त्री शर्मा भन्छन्- कर्णालीकाे विकासमा कृर्षिकाे भूमिका महत्वपूर्ण छ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा छुट्टाछुट्टै स्थानबाट ३५ जना पक्राउ सिद्धार्थ बैंकको दसैं योजना : अनलाइन कारोबार गर्दा २० प्रतिशत क्यास ब्याक पाउने राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै उडानमा यात्रुले परिचरलाई कुटेपछि … अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते