१० माघ २०७८, सोमबार

Jan 24, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय प्रतियोगिता ‘टिन लिडर सिजन–२ ’ को उपाधि सरोज न्योपानेले जितेकी छन् । शनिबार सम्पन्न फाइनलमा १४ प्रतिष्पर्धीलाई पछि पार्दै उनले सो उपाधि जितेकी हुन् । सरोज तेस्रोलिङ्गी महिला हुन् । इन्टेलेक्ट इन्ष्टिच्यूशनको आयोजनामा तिलोत्तमा स्थित होटल टूलिपमा सम्पन्न प्रतियोगितामा उत्कृष्ट प्रस्तुतिका साथ विजेता बन्न सफल न्यौपानेले उपाधिसँगै नगद रु ५१हजार प्राप्त गरेकी छन् ।

Advertisement

त्यसैगरी प्रतियोतिमा उत्तम श्रेष्ठ फ्रस्ट रनर अप भएका छन् । संस्थाका अध्यक्ष दिपक रोकाको अध्यक्षता तथा लुम्बिनी प्रदेश सरकारका
प्रवक्ता वैजनाथ चौधरीको प्रमुख आतिथ्यतमा भएको फाइनल प्रतियोगिताको मुख्य निर्णायकमा चर्चित सञ्चारकर्मी उद्घोषक दिनेश डि.सी.ले मुख्य भूमिका निर्वाह गरेका थिए । प्रतियोगितामा लुम्बिनी प्रदेशका विभिन्न जिल्लाहरु त्था शैक्षिक संस्थाहरुबाट १६ देखि १९ वर्ष उमेर समूहका युवायुवतीहरुको सहभागिता रहेको थियो । चैत्र ७ गते अडिशनबाट छनौट भएका १५ जनाहरुबीच एक हफ्ताको प्रशिक्षण पश्चात् शनिबार फाइनल प्रतियोगिता भएको प्रतियोगिताका संयोजक मदन प्रसाद पन्थीले जानकारी दिए ।

प्रतियोगिताका लागि भाइ कन्सल्टेन्सी अब्रोड बुटवलको मुख्य प्रायोजन, युनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साइन्सेज भैरहवा, सिभिल बैक लि., अर्घाखाँची सिमेन्ट, हाइलाइफ फुड रुपन्देही लगाएतका संस्थाको प्रायोजन तथा बुटवल उपमहानगरपालिका र तिलोत्तमा नगरपालिकाको प्रवद्र्धन, प्रदेशभरका शैक्षिक संस्थाहरु, नागरिक समाज, संचार जगत लगाएतको सहयोग रहेको वित्त नियन्त्रक राजु अर्यालले बताए ।

प्रतियोगितामा सहभागी प्रतिष्पर्धीहरुले विभिन्न विषय क्षेत्रमा अध्ययन र अनुसनधान गरी सो क्षेत्र तथा विषयमा प्रस्तुती दिएको कार्यक्रमका व्यवस्थापक तथा सञ्चालक राज के.सी.ले बताए । त्यसैगरी प्रतियोगितामा निःशुल्क सहभागिता र प्रतियोगीहरुबाट कुनैपनि शुल्क नलिई सम्पूर्ण खर्च आयोजकको तर्फबाट नै व्योहोरिएको उनले जनाए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे