३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

जेठ २५, बुटवल । रुपन्देहीको गैडहवा गाउँपालिका वार्ड नम्बर २ खँडैचवामा गत जेठ २३ गते भएको आगलागीबाट पिडित घर–परिवारलाई खाध्यान्न तथा राहत बितरण गरिएकोछ । भैरहवा निवासी रमिता थापा मगर, पुजा न्योपाने र रिया शर्माले उनिहरुलाई लत्ताकपडा, खाद्यान्न र नगद लगायत राहत समाग्री बितरण गरेका हुन ।

Advertisement

स्थानिय समाजसेबी मोहम्मद इस्लामको संयोजनमा आगलागी पिडितहरु राम कुमार धोबी, रामजीत धोबी, सन्जीत धोबीको घरमा पुगी, गैडहबा गाउँपालिका वार्ड नं.२ का वडा अध्यक्ष तुलबहादुर पुन, इलाका प्रहरी कार्यलय, सुर्यपुराका प्रमुख जीवलाल चुडाली, स्वास्थ्य चौकीका अहेव चन्द्रकमल दुबे, अब्दुल हाईको उपस्तिथिमा राहत बितरण गरिएको हो ।


राहत बितरण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै वडा अध्यक्ष तुल बहादुर पुनले पिडित घरपरिवारलाई गाउँपालिकाको तर्फबाट पनि सहयोग प्रदान गरिने आस्वासन दिए । यस्तै समाजसेबी मोहम्मद इस्लामले प्राकृतिक प्रकोप तथा बिपत्ती कुनै बत्ती बालेर नआउने भएकोले विभिन्न प्रकोपहरुबाट बच्नु पर्ने र आगलागीबाट घरबार बिहिन भएका परिवारहरुलाई गाउँमै आएर राहत बितरण गर्नु आफैमा ठुलो धर्म भएको बताउँदै दानबीरहरु प्रति आभार ब्यक्त गरेका थिए ।


गत जेठ २३ गते उनीहरुको घरमा दिउँसको समयमा एक्कासी आगलागी भई तिन घरपरिवारको घर गोठ जल्नुका साथै घरमा भएका लत्ता कपडा, खाध्यान्न तथा नगद समेत नष्ट भएको थियो । आगलागि भए लगत्तै स्थानिय समाजसेबी मोहम्मद इस्लामले सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत राहतको लागि आव्हान गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काँग्रेसको अबरोधले तिलोत्तमामा मत गणना रोकियो, धाधली भएको आरोप लगाउँदै नाराबाजी भरतपुरमा रेनु विजय सुवेदी भन्दा ५९ मतले अघि गाउँपालिकाका निवर्तमान अध्यक्ष वडा सदस्यमै पराजित ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा