२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

कञ्चन । रुपन्देहीको कञ्चन गाउँपालिकामा चोरी कार्यमा संलग्न भारतीयसहित दुई युवालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उनीहरुले कृषकको खेतबाट पानी तान्ने मोटर र सि पि भि सी पाइप सहित चोरी गर्ने क्रममा पक्राउ गरिएको हो ।

Advertisement

गएको मध्यरातमा चोरी गर्ने क्रममा भारतको उत्तर प्रदेश सिद्धार्थनगरका २२ वर्षिय राजेश यादव र सुरेन्द्र चौहानलाई अस्थाई प्रहरी चौकी प्रतापपुरको टोलीले पक्राउ गरेको छ । रातीको समयमा शंकास्पद रुपमा हिड्दै गरेको अवस्थामा पक्राउ परेका उनीहरुले गैडहवा गाउपालिका-४ ठकुरापुर स्थित नवदुर्गा माध्यमिक विद्यालयको मोटर तोडफोड गरी चोरी गरेको खुल्न आएको प्रहरी निरीक्षक सिताराम यादवले जानकारी दिए ।

मोटर तोडफोड गरी नजिकैको ह्युम पाइप भित्र लुकाइराखेको र सिपिभिसि पाइप आफूहरुसंगै लिएर हिडेको अवस्थामा प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो । कञ्चन–३ हरैयामा रहेको गणेश कवाडी संकलन केन्द्रमा काम गर्दै आएका यादव र चौहानले बिगत ३ महिनादेखि गाउँ–गाउ“मा गई कवाडी संकलन गरी बिक्री गर्ने गरेका थिए । उनीहरुले यसअघि पनि विभिन्न ठाउँबाट पानी तान्ने मोटर, साइकल लगायतका अन्य सामग्रीहरु समेत चोरी गरी बिक्री गर्ने गरेको प्रहरी सामु स्वीकार गरेका छन् । पक्राउ परेका उनीहरुलाई थप अनुसन्धानका लागि इलाका प्रहरी कार्यलय, लुम्बिनी पठाइएको इलाका प्रहरी कार्यलय, रुद्रपुरका प्रहरी निरीक्षक देवेन्द्र कुमार मल्लले जानकारी दिए ।

स्मरण रहोस् गत चैत्र १० गते अस्थाई प्रहरी चौकी, प्रतापपुरदेखि करिब २ सय मिटर नजिक रहेको प्रगतिशील दिप ट्युववेल सिंचाई जल उपभोक्ता समितिको २५ के भि ए को विद्युत ट्रान्सफर्मर चोरी भएको थियो । यसैगरी गत चैत्र १ गते सोही चौकीको करिब ५० मिटर पुर्व रहेको बिन्दु कुंवरको घरबाट र कञ्चन ४ अस्नैयका मनोज कुमार रानाको घरबाट कुवर र रानाको १५० सिसिको पल्सर मोटर साइकल चोरी भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च