२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

भैरहवा । घासको भारी बोकेर हिडने क्रममा पल्टिएर मृत्यु भएकी पाल्पाकी ६५ बर्षिया नुरमती रास्कोटीको परिवारलाई लायन्स क्लब अफ भैरहवा ग्रिन सिटीले मृतकको घरमै पुगेर आर्थिक सहयोग गरेको छ । जिल्लाको विगट गाउँमा पर्ने रैनादेवी छहरा गाउँपालिका वार्ड नम्बर ७ मा पर्ने बल्ढेङगढीमा पुगेर ग्रिन सिटीले आर्थिक अभाव झेलिरहेका मृत्यकको परिवारलाई आर्थिक सहयोग गरेको लायन्स क्लब अफ भैरहवा ग्रिन सिटीका अध्यक्ष शिवनाथ गुप्ताले जानकारी दिए ।

अध्यक्ष गुप्ताले चरम गरिव र आर्थिक अभावमा परेको थाहापाए पछि मृत्यकको घरमै पुगेर मृत्यकका श्रीमान ७५ बर्षिया छबिलाल रास्कोटीलाई क्रिया खर्च पुग्ने रकम हस्तान्तरण गरेको बताए । फागुन ३ गते घर नजिककैको खरवारी कालापतलमा घास काटि भारी बोक्ने क्रममा पल्टिएर मृत्यु हुनपुगेकी रास्कोटीको ६ छोरी र १ छोरा रहेपनि छोरीहरुको विवाह भैसकेको र छोरा १४ बर्षका नावालक छन् ।
घरमा आर्थिक अभाव भएपनि उनलाई क्रिया खर्च रकम दिएको र आवश्यकता अनुसार अरु थप सहयोग गर्न सकिने समेत अध्यक्ष गुप्ताले बताएका छन् ।

खेती किसानी बाट दैनिकी गुजारा गर्दै आएको रास्कोटी परिवारमा नुरमतीको मृत्यु पछि उनका बृद्ध श्रीमान र नावालक छोरा साहारा दिने कोहि नरहेको स्थानिय सोम बहादुर रायमाझीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा भोलिदेखि सुरु हुँदै प्रदेश स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड कपिलवस्तुमा करेन्ट लागेर २२ वर्षीय तेलीको मृत्यु प्रहरी समायोजन ऐन कार्यान्वयन नभए आन्दोलनमा उत्रिने ६ वटा प्रदेशको चेतावनी माओवादीको पोलिट्ब्यूरो १५६ सदस्यीय, ३१ वैकल्पिक सदस्य थप उपराष्ट्रपतिले भारतीय राजदूतसँग भने– नेपाल, भारत र चीनबीच त्रीपक्षीय सहकार्य गर्नुपर्छ एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा तीन महिने शिशुको मृत्यु मिस्टर एण्ड मिस नवलपरासीको उपाधि रवि र श्रुतिलाई लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन