६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

जेठ २३, काठमाण्डौं । प्रधानमन्त्री कप एकदिवसीय क्रिकेट प्रतियोगिताको उपाधिका लागि नेपाल पुलिस र त्रिभुवन आर्मीबीच प्रतिस्पर्धा हुने भएको छ । कीर्तिपुर क्रिकेट मैदानमा भएको खेलमा पुलिसले अर्को विभागीय टिम एपीएफलाई ५ विकेटले हरायो ।

Advertisement

टस जितेर पहिले ब्याटिङ रोज्दै आएको प्रहरीले बिहीबार एपीएफविरुद्ध पहिले बलिङ गरेको थियो । एपिएफले २२.१ ओभरमै सबै विकेट गुमाउँदै ४१ रन बनाएको थियो ।

एपीएफका कुनै ब्याट्सम्यानले दोहोरो अंक को रन बनाउन सकेनन् । एपीएफले पहिलो विकेटको रुपमा आशिफ शेखलाई चौथो ओभरमा ९ रनको स्कोर हुँदा गुमाएको थियो । उनले एक रन जोडेका थिए ।

प्रदिप एैरी २ रन, सुमित मर्हजन २ रन ,  शरद ७ रन, बसन्त रेग्मी ० रन, सन्दीप जोरा ५ रन, पृथु बास्कोटा ७ रन ,कमलसिंह एैरी १ रन दिपेन्द्र रावत २ रन र अभिनाष बोहरा ३ रन बनाए ।

एपीएफलाई सस्तैमा समेट्न प्रहरीका लागि ललित नरायण राजवंशीले ४ तथा कुशल भुर्तेल र सागर ढकाल ले ३ ३ विकेट लिए ।

जवाफमा पुलिसले नौ ओभर तीन बलमा ५ विकेट गुमाउदै लक्ष्य पूरा गर्‍यो । पुलिसको जितमा पवन सर्राफले २१, दिपेन्द्रसिंह ऐरीले १३, सुनील धमलाले तीन, दिलीप नाथले दुई रन बनाए ।

पुलिसले पनि राम्रो सुरुवात गर्न सकेन । उसको स्कोर चार रन हुँदा पहिलो विकेट गुमेको थियो । लगत्तै दोस्रो विकेट गुमाएको पुलिसले ५ रन हुँदा तेस्रो विकेट खेर फालेको थियो । २१ रनमा चौथो विकेट गुमाएको पुलिसले २३ रनमा पाँचौ विकेट खेर फालेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने