४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

जेठ २२, बुटवल । एन आइ सि एसिया बैंक लिमिटेडले रुपन्देहीको गैडहवा गाउँपालिका वार्ड नं.५ स्थित हात्तीबजारमा आफ्नो ४२ औं बिस्तारित कार्यलय संचालन गरेकोछ । गैडहवा गाउँपालिकाका अध्यक्ष बच्चुलाल केवटले बिस्तारित कार्यलयको शुभारम्भ गर्दै ब्यबसायिक प्रतिष्पर्धासँगै बैंकले आफ्ना ग्राहकलाई गुणस्तरिय सेवा प्रदान गर्नेमा बिश्वास ब्यक्त गरे ।

अस्वस्थ प्रतिष्पर्धाले बैंकको कारोबार खराब हुन सक्ने कुरा बताउँदै अध्यक्ष केवटले सेवाग्राहीलाई सर्बसुलभ र गुणस्तरिय सेवा प्रदान गर्न सके एन आइ सी बैंकले ग्राहकहरुको मन जित्ने बताए । बिस्तारित कार्यलयलाई सकेसम्म छिटो शाखा कार्यलयको रुपमा संचालन गर्न समेत उनको सुझाब थियो । एन आइ सी बैंकका प्रदेश ५ का कार्यलय प्रमुख तिलक सुन्दर कार्कीले नेपाल सरकारको नीति अनुसार जनतालाई घरघरमा बैंकिङ सेवा प्रदान गर्ने कार्यक्रम अन्तर्गत गैडहवमा रुद्रपुर शाखा अन्तर्गत बिस्तारित कार्यलय संचालन गरिएको र गैडहवाका ग्राहकहरुको चाप र सेवा ग्राहीको माग अनुसार बिस्तारित कार्यलयबाट शाखा कार्यलय समेत संचालन गरिने बताए ।

२८५ शाखा र ४१ बिस्तारित कार्यलय भएको बैंकको रुपन्देहीमा २१ वटा शाखा रहेको छ भने गैडहवामा ४२ औं बिस्तारित कार्यलयको रुपमा बैंकले संचालनमा ल्याएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सिद्धार्थनगर प्रमुखमा कांग्रेसका इश्तियाक, उपप्रमुखमा एमालेकी उमा विजयी रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई