५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

जेठ २२, बुटवल । कञ्चन विश्व वातावरण दिवश तथा लुम्बिनी भ्रमण बर्ष २०७६ को अवसरमा कञ्चन गाउँपालिकाले फायरलाइन लुम्बिनी सडक अन्तर्गत फायरलाईन देखि प्रतापपुर सम्मको सडक सरसफाई कार्यक्रम संचालन गरेको छ ।

कञ्चन गाउँपालिकाको वार्ड नं.३, ४ र ५ वडाका स्थानिय संघ संस्था, बिद्यालय तथा टोल बिकास संस्थाहरुले आ–आफ्नो संस्थाको ब्यानर सहित सरसफाई कार्यक्रममा सहभागिता जनाएका थिए । कार्यक्रममा कञ्चनका जन प्रतिनीधीहरुको समेत सहभागिता रहेको थियो । वडा नं.३ को हरैया बजार क्षेत्र हुँदै प्रतापपुर, हनुमान नगर, झारगैरा र धौलागिरी चोक वडा नं.४ को शिवालय चोक, थकाली चोक, पुर्तिघाट बजार हुँदै अस्नैया र वडा नं.५ को पिपरीचापा, गरगरे भैसाही र सण्डहवा लगायत बिभिन्न टोलहरुमा उक्त सरसफाई कार्यक्रम संचालन गरिएको थियो ।

सरसफाई कार्यक्रमको नेतृत्व वडा नं.३ मा वडा अध्यक्ष नगेन्द्र बहादुर लामिछानेले नेतृत्व गरेका थिए भने वडा नं.४ मा अध्यक्ष दुर्गा सिंह क्षेत्री र वडा नं.५ मा अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद अधिकारीले गरेका थिए ।
रुद्रपुर खानेपानी तथा सरसफाई संस्थाको सह आयोजना रहेको कार्यक्रममा हरैया ताल बिकास संस्था, हनुमान नगर आमा समूह, प्रतापपुर टोल बिकास संस्था, शिबशक्ती आमा समूह, रुद्रपुर माध्यमिक बिधालय, हरैया माध्यमिक बिधालय, रुद्रपुर पिसल्याण्ड भु.पु.सैनिक स्कुल, लुम्बिनी ज्ञान निकेटन माध्यमिक बिधालय, बुद्धदीप आवासिय स्कुल, थकालीचोक टोल बिकास संस्था, जनआस्था पृथ्बी क्लब, नवजागृति आमा समूह, नवदुर्गा आमा समूह, धौलागिरी नारी जागरण आमा समूह लगायत संघसंस्थाहरुको सहभागी रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस