५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022


जेठ २२,

काठमाडौँ । साताको चौथो दिन बुधबार नेपाली बजारमा सुनको मूल्य बढेको छ। छापावाला सुनको मूल्य बुधबार तोलामा तीन सय रुपैयाँले बढेको हो । मंगलबार  तोलामा ६१ हजार सात सय रुपैयाँ रहेको छापावाला सुन बुधबार बढेर ६२ हजार रुपैयाँमा करोबार भइरहेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको  छ।

यस्तै, तेजाबी सुनको मूल्य तोलामा  ६१ हजार सात सय रुपैयाँ पुगेको छ। मंगलबार तेजाबी सुनको मूल्य तोलामा ६१ हजार चार सय रुपैयाँ थियो।चाँदीको मूल्य तोलामा पाँच रुपैयाँले बढेर सात सय १५ रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको  महासंघले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस