४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

जेठ २१, काठमाण्डौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाले आफनो पार्टी  अवको निर्वाचनबाट बलियो प्रजातान्त्रिक र पहिलो वैकल्पिक राजनीतिक शक्तिका रुपमा उदाउने दाबी गरेका छन् । 

पार्टीको ५ नम्वर प्रदेश कार्यालय स्थापना तथा जिल्ला सभापति र सचिवहरुको भेलाको आज बुटवलमा उदघाटन गर्दै उनले संवैधानिक राजतन्त्र,राष्टियता, हिन्दू राष्ट्र पुनस्थापना लगायतका एजेण्डालाई जनताले रुचाउन लागेकाले आफनो पार्टी पहिलो बैकल्पिक शक्तिका रुपमा उदाउन लागेको दाबी गरे ।


उनले राजसस्थादेखि बिप्लवसम्म अटाउने गणतन्त्र नेपाललाई आवश्यक भएको र अहिलेको जस्तो ३ तहको संघीयता आवश्यक नरहको बताए। कार्यक्रममा बरिष्ठ नेता दिपक बोहोरा, उपाध्यक्ष प्रेम बहादुर भण्डारी, महामन्त्री धवल शमशेर राणा  लगायतले सम्बोधन गरेका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई भैरहवामा विजय जुलुसमा हिँडेकाे मिनी ट्रक दुर्घटना : २४ जना घाइते, ६ गम्भीर