५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

जेठ २१, गुल्मी । गएराति गुल्मीमा भएको ट्याक्टर दुर्घटनामा १ जनाको मृत्यु भएको छ । ट्याक्टरमा सवार मदाने गाउँपालिका वडा नम्बर ६ निवासी २१ वर्षिय मधु नेपालीको घटना स्थलमै मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी निरिक्षक रबिन्द्र खड्काले बताए ।


दुर्घटनामा परेर मदाने गाउँपालिका ६ निवासी १६ वर्षका अभि कुँवर, धुर्कोट गाउँपालिका २ निवासी १८ वर्षिय निरज महत घाइते भएको प्रहरी निरिक्षक खड्काले बताए । छल्दीबाट चेक्मीतर्फ पानी लिएर जाँदै गरेको लु २ त ३३९३ नम्बरको ट्क्यार रेसुङ्गा नगरपालिका वडा नम्बर ७ को लसुनडाँडामा दुर्घटनामा परेको हो ।


ट्याक्टर दुर्घटनामा परेपछि फरार चालक मदाने गाउँपालिका ६ का २४ वर्षिय बसन्त सुनार सम्र्पकमा आएको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परेर घाइते २ जनाको गुल्मी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । उनिहरुको अबस्था सामान्य रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ । ट्याक्टर सडकमै पल्टीएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो