१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

भैरहवा । सिद्धार्थ उद्योग बाणिज्य संघ, भैरहवाकोको अध्यक्षमा मतदानको आगामी कार्यकालका लागि भएको मतदानको परिणाम आज सार्वजनिक गरिएको छ । आगामी नेतृत्वमा सदस्य पदका लागि शनिबार मतदान भएको थियो । निर्वाचनमा संघको महिला सदस्यका लागि ४ जनाको उम्मेदवारी परेकामा ६५१ मत प्राप्त गरी पल्लवी न्यौपाने विजयी भएकी छन् । यसैगरी उद्योगतर्फको सदस्यहरुमा मंगल भण्डारी, रचना क्षेत्री, हरिबहादुर थापा, भुवनकुमार कान्दु र रमेश घिमिरे विजयी भएका छन् । उद्योगतर्फको ५ सदस्य पदका लागि ११ उमेद्वारी परेको थियो ।

Advertisement

यस्तै वाणिज्य संदस्यतर्फ १० पदका लागि १९ जनाको उम्मेदवारी परेको थियो । शनिबार भएको निर्वाचनबाट अभिनव मयुर कसौधन, संजयकुमार वेरिवाल, अर्जुन कार्की, प्रितम रौनियार, कमलप्रसाद मरासिनी, गोपाल भण्डारी, हरिश सेठिया, धर्मविर शर्मा, प्रमोद रिजाल र गौरव श्रेष्ठ विजयी भएका छन् । सदस्य पदको टुङ्गो लगाउन संघमा १ हजार ५ सय ६५ जनाले मतदान गरेका थिए । १६ वटा सदस्य पदको लागि ३४ जना चुनावी मैदानमा उत्रिएका थिए ।

प्रमुख निर्वाचन अधिकृत शिव प्रसाद गौडेलका अनुसार संघको आगामी कार्यकालको लागि अध्यक्षमा भीष्म प्रसाद न्यौपाने ‘सर्वज्ञ’ निर्विरोध निर्वाचित भएका छन । उनि संगै संघको सम्पूर्ण पदाधिकारी पदहरु सर्वसम्मतमै निर्वाचित भएको छ । वरिष्ठ उपाध्यक्षमा ठाकुर कुमार श्रेष्ठ, कर्पोरेट उपाध्यक्षमा अरुण कुमार गोयन्का, उद्योग तर्फ उपाध्यक्षमा दिलिप कुमार कान्दु र बाणिज्य तर्फको उपाध्यक्षको लागि नेत्रप्रसाद पाण्डे निर्वाचित भएका छन् ।

यस्तै महासचिव विजय पाण्डे कोषाध्यक्ष गोविन्द प्रसाद उपाध्याय ज्ञवाली र सचिवमा दिपेन्द्र प्रधान सर्वसम्मतिमै निर्वाचित भएको गौडेलले जानकारी दिए । यसको साथै बाणिज्यतर्फ महिला उम्मेदवार यमकला न्यौपाने, कर्पोरेट सदस्यमा रोहित कुमार अग्रवाल र विकास कुमार गोयन्का तथा बस्तुगत सदस्यमा कृष्ण प्रसाद शर्मा पनि निर्विरोध चयन भएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण