२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । सिद्धार्थ उद्योग बाणिज्य संघ भैरहवाको ६२ औं साधारण सभा तथा अधिवेशनले संघले स्थापना गरेको औद्योगिक पत्रकारिता पुरस्कारबाट ग्लोबल आवाज डटकमका सम्वाददाता राधेश्याम विश्वकर्मा सम्मानीत भएका छन् ।

पत्रकारिकताका माध्यमबाट भैरहवा क्षेत्रको औद्योगिक तथा व्यवसायिक क्षेत्रको बिकास गरेको भन्दै संघले सम्मानीत गरेको हो । रुपन्देहीको औद्योगिक तथा व्यवसायिक क्षेत्रमा देखिएका समस्या तथा उद्यागी एवम् व्यवसायिले भोगेका पिडालाई निरन्तर रुपमा सञ्चार माध्ययमबाट उठाउदै आएका छन् । बिगत १ दशक अघि रुपन्देहीलाई पत्रकारिताको कार्यथलो बनाएका विश्वकर्मा ग्लोबल आवाज सहित एपीवान टेलिभिजनका लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख र राज्य टेलिभिजनका भैरहवा प्रतिनिधि हुन् ।

त्यस्तै खबरपात्रोका सम्पादक दिपक घिमिरेलाई पनि औद्योगिक पत्रकारिताबाट सम्मानीत गरिएको छ । घिमिरेलाई पनि अर्थ मन्त्री पौडेलले नगद, दोसल्ला र सम्मान पत्रले सम्मान गरेका हुन् । यस्तै यस बर्षको स्व। रुद्रबिलास तुलाचन पुरस्कार गजलकार बुँदरानालाई प्रदान गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर