१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

बुटवल । सिद्धार्थ उद्योग बाणिज्य संघ भैरहवाको ६२ औं साधारण सभा तथा अधिवेशनले संघले स्थापना गरेको औद्योगिक पत्रकारिता पुरस्कारबाट ग्लोबल आवाज डटकमका सम्वाददाता राधेश्याम विश्वकर्मा सम्मानीत भएका छन् ।

पत्रकारिकताका माध्यमबाट भैरहवा क्षेत्रको औद्योगिक तथा व्यवसायिक क्षेत्रको बिकास गरेको भन्दै संघले सम्मानीत गरेको हो । रुपन्देहीको औद्योगिक तथा व्यवसायिक क्षेत्रमा देखिएका समस्या तथा उद्यागी एवम् व्यवसायिले भोगेका पिडालाई निरन्तर रुपमा सञ्चार माध्ययमबाट उठाउदै आएका छन् । बिगत १ दशक अघि रुपन्देहीलाई पत्रकारिताको कार्यथलो बनाएका विश्वकर्मा ग्लोबल आवाज सहित एपीवान टेलिभिजनका लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख र राज्य टेलिभिजनका भैरहवा प्रतिनिधि हुन् ।

त्यस्तै खबरपात्रोका सम्पादक दिपक घिमिरेलाई पनि औद्योगिक पत्रकारिताबाट सम्मानीत गरिएको छ । घिमिरेलाई पनि अर्थ मन्त्री पौडेलले नगद, दोसल्ला र सम्मान पत्रले सम्मान गरेका हुन् । यस्तै यस बर्षको स्व। रुद्रबिलास तुलाचन पुरस्कार गजलकार बुँदरानालाई प्रदान गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लण्डन लगानी सम्मेलनः सन् २०३० सम्म ५ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल, १५ हजार मेघावटा बिजुली व्यवसायिक रुपमा उत्कृष्ट कृषि पशुपालन गरेका ४३ किसान पुरस्कृत विद्युत प्राधिकरणको लापरबाही : करेन्ट लागेर बालिकाको हात गुम्यो सरकारविरुद्ध राप्रपाको मसाल जुलुस [तस्बिरहरू] नेप्सेमा सामान्य अंकले गिरावट कानुनको परिपालना गराउन कानुनी शिक्षाको भूमिका अहम् : राष्ट्रपति भण्डारी टिकटक बनाउने क्रममा मोटरसाइकलले ठक्कर दिँदा एक बालिका घाइते महिला हिंसा नियन्त्रणका लागि विधि र प्रविधिको व्यवस्था गर्न सरकारसँग माग बुटवलमै छ मुलुकको ठूलो जर्मन प्रविधिको विद्युत उद्योग रविको पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता चट्याङ लागेर एक युवकको मृत्यु, दुई जना घाइते भारतमा संक्रमण बढ्दा पनि छैन् सीमानाकामा कडाई रवि लामिछानेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दर्ता गर्ने निर्णय भएको छैन : आयोग पाल्पामा टिपर दुर्घटना, १ जना घाइते भुवन केसीलाई बोर्ड अध्यक्ष बन्न उमेर र शैक्षिक योग्यता बाधक बाढीले प्रभावित बारा निजगढको जनजीवन सामान्य बन्दै ‘दूरसञ्चार पूर्वाधारमा दोहोरो लगानीले उपभोक्तालाई आर्थिक बोझ’ नबिल बैंकमा सीईओको कार्यभार ढुंगानाले सम्हाले पाँच वर्षकी नाबालिकालाई जबर्जस्ती करणी गर्ने किशोर पक्राउ पोखरा महानगरले तोक्यो खुर्सानीदेखि धानसम्मको बिक्री मूल्य