२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । लुम्बिनी टू ह्विलर प्रा.लि.ले रुपन्देहीमा मोटर हेड कम्पनीका विभिन्न डर्ट तथा स्पोर्ट मोटर साइकलहरु ल्याएको छ । प्रा.लि.ले अमेरिकी ब्राण्ड, चाइनामा निर्मित मोटर हेडका विभिन्न स्पोर्ट तथा डर्ट बाइकहरुको बिक्री वितरण सुरु गरेको छ । प्रा.लि.ले शुक्रबार एक समारोहका बीच शो रुमको उद्घाटन गरेको छ । प्रा.लि.का अध्यक्ष सुनिल भुसालको अध्यक्षता, नेपाल अटो ट्रेड यूनियनका केन्द्रीय अध्यक्ष जीवन अधिकारीको प्रमुख आतिथ्यतामा मोटर हेडका बाइक लञ्च तथा लुम्बिनी टू ह्विलर्स प्रा.लि.को शो रुम उद्घाटन भएको छ ।

Advertisement

सो अवसरमा बोल्दै प्रमुख अतिथि अधिकारीले दूई पाङ्ग्रे साधन सबै वर्ग र पेशाकर्मीहरुका लागि अत्यावश्यक साधन बनेको बताउँदै नयाँ कम्पनीका मोटर साइलक आयात र बिक्रीसँगै मर्मत सेवा र पार्टस्को सहज उपलब्धतामा ध्यान दिनुपर्ने बताए । समारोहमा मोटर हेडको नेपाल आधिकारिक बिक्रेता एसएलआर टेक्नो एण्ड ट्रेड प्रा.लि.का काठमाण्डौंका व्यवस्थापक उज्जवल जोशीले विगत ५ वर्षदेखि नेपालमा मोटर हेडका विभिन्न मोटरसाइकलहरु बिक्री वितरण गर्दै आएको र सबै किसिमका सडकहरुमा चलाउन मिल्ने रहेको बताए ।

बुटवलमा शुभारम्भ भएको लुम्बिनी टू ह्विलर्स प्रा.लि. कम्पनीको नेपाल स्थित १५ औं शाखा रहेको उनले बताए । मोटर हेडका बाइक डर्ट र स्पोर्ट बाइकहरुमा शुपथ र आकर्षकसँगै बलियो र किफायती समेत रहेको उनले दावी गरे । विशेषगरी पहाडी पाल्पा,गुल्मी,अर्घाखाँची लगाएतका जिल्लाहरुलाई लक्षित गरी बुटवल–तिलोत्तमाको सिमाना योगीकुटीमा शो रुमको स्थापना तथा सञ्चालन गरिएको प्रा.लिका सञ्चालक रविन सुवेदीले बताए ।

तीन जना युवाहरु सुनिल भुसाल,अनुप पौडेल रविन सुवेदीको संयुक्त एक करोड लगानी र सहभागितामा सञ्चालित प्रा.लि.मा ७ जनाले रोजगारी प्राप्त गरेका छन् । प्रा.लि.मा १ सय ५० सिसिदेखि २५० सम्ममा विभिन्न रङ्ग र विशेष्ताका मोटरसाइकलहरु उपलब्ध रहेको तीनको मूल्य २ लाख ८८ हजारदेखि ४ लाख ५५ हजार सम्म रहेको एस एल आर टेक्नो एण्ड ट्रेड प्रा.लि.का क्षेत्रिय बजार व्यवस्थापक सुनिल कार्कीले जानकारी दिए ।

कार्यक्रममा नेपाल अटो ट्रेड लिंक अध्यक्ष राकेश गुरुङ , बुटवलका सचिव लक्ष्मण भण्डारी नेपाल अटो ट्रेडिङ यूनियन , तिलोत्तमाका शिब कुमार लामिछाने,बुटवल नगरका कमिटिका रमाकान्त सारफ , योगीकुटी प्रहरी बिट इन्चार्ज बिमला बि.क. लगाएतको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रम खिला अधिकारीको सञ्चालनमा भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर