१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

बुटवल । नेपालमा पहिलो पटक सांगीतिक ब्याण्डहरुबीच प्रतिस्पर्धात्मक रियालिटी शो ‘द ब्याण्ड च्याम्पियन’ हुने भएको छ । शनिवार राजधानीमा एक कार्यक्रमका बीच यो शोको घोषणा गरिएको हो । देशभित्र लुकेका प्रतिभावान सांगीतिक ब्याण्डहरुलाई अगाडि ल्याउने उद्देश्यसहित उक्त रियालिटी शो सुरु गर्न लागेको आयोजक संस्था ‘द लास्ट फ्राइड’ ले जानकारी दिएको छ । यो शोको निर्देशन रवि श्रेष्ठले गर्नेछन् ।

उक्त रियालिटी शो हिमालय टेलिभिजन एचडीमा आगामी वैशाख १५ गतेदेखि प्रशारणको तयारी गरिएको छ । नेपालको टेलिभिजन इतिहासमा पहिलो पटक यस्प्रकारको पृथक रियालिटी शो आयोजना हुन लागेका कारण यसले नेपालमा सबैभन्दा बढी चर्चा पाउने आयोजकको विश्वास छ । यस रियालिटी शोमा कसरी सहभागिता जनाउने भन्ने बारेमा आयोजकले चाँडै जानकारी गराउनेछ ।

नेपाली रक विधाका गीत संगीतमा दशकौंदेखि सक्रिय ड्रमर देव राना, गायक तथा गिटारिष्ट ज्योति घिमिरे र हार्ड रक विधाका गायक रवीन तामाङ ‘द ब्याण्ड च्याम्पियन’ को पहिलो सिजनको निर्णायकमा रहनेछन् । विजेताले ३० लाख रुपैयाँ पुरस्कार पाउने आयोजकले जनाएको छ । उप विजेताहरुलाई पनि विभिन्न पुरस्कार प्रदान गरिने शोका निर्देशक श्रेष्ठले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु