१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । बुटवल-११ बुद्धनगर, नहरपुरमा अवस्थित खानेपानी निर्माण तथा उपभोक्ता समितिले खर्च सार्वजनिक गरेको छ । समितिले २० लाख ६४ हजार ७७० रुपैयाँ बराबरको आर्थिक प्रतिवेशन प्रस्तुत गरेको हो ।

खर्च सार्वजनिकका अवसरमा बोल्दै बुटवल-११ का वडा सदस्य नहकुल शाहीले बुद्धनगरबासीका लागि आगामी ५० वर्षसम्म खानेपानीको समस्या नहुने दाबी गरे । बुद्धनगर क्षेत्रमा स्थानीय तथा स्थानीय सरकारको पहलमा निर्माण भएका पानी ट्याङ्की तथा बोरिङ्गबाट खाने पानी समस्या समाधान भएको बताए । कार्यक्रममा बोल्दै संस्थाका पूर्व अध्यक्ष डि.बी. रसाइलीले खानेपाी संस्थाले गरिब तथा विपन्न परवारलाई पनि मध्यनजर गरी सेवा प्रदान गर्न सुझाब प्रस्तुत गरे । खाने पानीका लागि धारा जोड्नै नसक्ने तथा मासिक शुल्क समेत तिर्न नसक्ने परिवारहरुलाई पनि संस्थाले विशेष सहुलीयत गरी सबै जनताको आवश्यकता पूरा गर्ने गरी काम गर्न आग्रह गरे ।

कार्यक्रममा बोल्दै संस्थाका सल्लाहकार बलाराम न्यौपाने, टोल विकास संस्थाका अध्यक्षहरु रमा ज्ञवाली, उमा जिसी, गोमा पराजुली लगायतले सुझाबसहितको शुभकामना व्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रममा कोषाध्यक्ष विष्णु क्षेत्रीले वार्षिक रुपमा भएका आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुगर्दै सो बारेमा उठेका जिज्ञासाको जवाफ दिएका थिए । सचिव अर्जुन जिसीको सञ्चालनमा भएको कार्यक्रममा अध्यक्ष आशिस सूर्यवंशीले संस्थालाई अगाडि लैजानका लागि आवश्यक सुझाब सल्ला प्रदान गर्न उपभोक्ताहरुलाई आग्रह गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पठानले राखेका यी १० रेकर्ड सरकारमा बसेकाहरूप्रति चरम निराशा हुँदा आत्मदाहको घटना : नैनसिंह महर बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै