२५ श्रावण २०७९, बुधबार

Aug 10, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकाका मेयर बासुदेव घिमिरे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) ओली समूहमा लागेका छन् । गत पुस ५ गते प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रतिनिधिसभा विघट गरेसँगै (ओली) समूह र (दाहाल-नेपाल) समूहमा विभाजित भएको थियो । संसद विघटनको विरोध गर्दै दाहाल-नेपाल समूहको पक्षमा लागेका घिमिरे पुनः ओली समूहको पक्षमा उभिएका हुन् ।

नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) ओली समूहले शनिबार बुटवलमा आयोजना गरेको विशाल जनसभाको भोलिपल्टै तिलोत्तमाका मेयर घिमिरेले समूह परिवर्तन गरेको कुराले सामाजिक सञ्जालमा चर्चा पाएको हो । घिमिरेका निकट स्रोतका अनुसार उनीसहित ठूलो समूह ओली समुहमा आउने भएका हुन् । नेकपा महासचिव तथा अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेलले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा घिमिरेसहित तिलोत्तमा नगर उप-प्रमुख जागेश्वरी चौधरी तथा सैनामैना नगरपालिकाका मेयर चित्रबहादुर कार्कीसँग संयुक्त रुपमा खिचिएको तस्विर राखेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चीनमा देखियो जनाबरबाट मानिसमा सर्ने नयाँ भाइरस लुम्बिनीमा दुई स्थानसहित सबै प्रदेशबाट स्मार्ट लाइसेन्स छपाइको तयारी आज र भोलि देशका केही स्थानमा हुन सक्छ भारी वर्षा नितिश कुमारले बिहारमा आज पुनः मुख्यमन्त्रीको सपथ लिँदै नेपालले केन्यासंग टी २० र एकदिवसीय शृंखला खेल्ने मोटरसाइकल चोरी गर्ने गिरोहका ६ जना पक्राउ मतदाता नामावलीमा दाबी बिरोधका लागि भदौ १२ देखि १९ गतेसम्मको अवधि बिदेशको कमाइले गाउँमा जग्गा किनेर बेसार खेती लामो समयदेखि प्रयोगविहिन लुम्बिनीका विद्युतीय गाडी दशैं अघिनै सञ्चालनमा आउने प्रहरी प्रशासनकै आडमा तस्करी : दिनभरि भण्डारण, रातभरि ढुवानी चौराहा–गोलपार्क सडकः निर्माणमा देखिएका अड्चन हटाउने निर्णय लुम्बिनी साँस्कृतिकमा मिलेन विवाद : भद्रगोल कार्यालय, मर्कामा सेवाग्राही बुटवलमा जग्गा नापजाँचको काम शुरु सदभावको प्रतिक मोर्हरम पर्व, धुमधामका साथ मनाईयो थप १०९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रुपन्देहीमा लगातार ३ पटक जितेका विष्णु पौडेललाई यसपटक कति चूनौती ? डिभिजन वन अधिकृतसहित ७ जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा, २० लाख ४८ हजार बिगो दाबी ठेकेदारले ९ करोड बुझे, सडक निर्माण अलपत्र फोहोर बोक्ने साधनको तोडफोड जघन्य अपराध : बालेन साह जिल्ला विकास समितिका तत्कालिन खरिदारविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा