१५ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 1, 2022

बुटवल । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले शनिबार बुटवलमा भाषण गर्दैगर्दा बलात्कारीलाई फाँसीको माग गर्दै नारा लाग्यो । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) ओली समूहले बुटवलमा आयोजना गरेको विशाल जनसभामा सहभागीहरुले ‘बलात्कारीलाई फाँसी दे’, ‘हत्यारालाई कारबाही गर’ भन्दै नारा लगाएका हुन् ।

बुटवलको सिद्धेश्वर मैदानमा आयोजित सभामा प्रधानमन्त्री ओलीका समर्थकहरुले नै बालात्कारीलाई फाँसीको माग गरेका हुन् । प्रधानमन्त्रीले निर्मला पन्त तथा भागीरथ भट्टको हत्या लगायतका दोषीहरुलाई कारबाही गर्ने प्रतिवद्धता जनाउँदै गर्दा उनीहरुले कारबाहीको माग गर्दै नारा लगाएका हुन् । बाक्लो तथा कडा सुरक्षाका बीच आयोजित सभामा प्रधानमन्त्रीका आफ्नै समर्थकहरुले हत्याराको कारबाही माग गर्दै नारा लगाएपछि सुरक्षाकर्मी र स्वयम् सेवकहरुले समर्थकलाई थमथम्याउनु परेको थियो । प्रधानमन्त्री बोल्दैगर्दा रोष्टमको दायाँ तर्फ रहेका समर्थकहरुले नारा लगाउन थालेपछि सुरक्षकर्मी समेत ससंकीत बनेका थिए ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रधानमन्त्री ओलीले भने ‘निर्माला हत्या काण्ड, बलात्कार गरेर हत्या गर्ने कुरा होस् या भागीरथ हत्या काण्ड होस्, यस्ता हत्याकाण्डका अपराधीहरुलाई पानी मुनी गएपनि छोडिने छैन । विश्वका कुनै भागमा भागेर गएपनि छोडिने छैन ।’ उनीहरुलाई कारबाहीको दायरामा ल्याएरै छाड्ने प्रतिवद्धता गर्दै उनले दुई÷चार दिन वा एक वर्ष नै भागे पनि खोजेर कारबाही गरिने बताए । केही समयमै निर्मला हत्याकाण्डका दोषी तथा भागीरथ हत्याकाण्डमा संलग्नहरुलाई ल्याएर अदालतको कठघरामा उभ्याउने दाबी गर्दै उनले अपराधबाट उम्किन नपाउने बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका