१५ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 1, 2022

स्याङ्गजा । २६औं जनयुद्ध दिवसको सन्दर्भ पारेर जनपत्रकार संगठन नेपाल स्याङ्गजा शाखाले इच्छुक स्मृति पुरस्कारबाट स्याङ्गजाका दुई पत्रकारलाई सम्मान गरेको छ ।
स्याङ्गजामा जनपक्षिय पत्रकारिता आन्दोलनमा खेलेको भूमिकाको मूल्याङ्कन गर्दै नेपाल पत्रकार महासंघ स्याङ्गजाका उपाध्यक्ष तथा गोरखापत्र स्याङ्गजा समाचारदाता अर्जुन काफ्ले र नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाका कोषाध्यक्ष एवम् थाहा खबरकर्मी मिलन विश्वकर्मालाई सम्मान गरिएको हो । काफ्ले र विश्वकर्मा विगत लामो समयदेखि पत्रकारीता क्षेत्रमा क्रियाशिल छन् ।

क्रान्तिकारी पत्रकार संघ स्याङ्गजाको संस्थापक अध्यक्ष काफ्ले र पाल्पाका संस्थापक सचिव बिकलाई सम्मानपत्र, दोसल्ला र जनही १० हजारले सम्मान गरिएको हो । वालिङमा गरिएको सम्मान कार्यक्रममा जनपत्रकार संगठन नेपालका निर्वतमान केन्द्रीय अध्यक्ष प्रकाश डुम्रे,विद्रोही नेकपाका स्याङ्जा जिल्ला इन्चार्ज रुबेलने, जिल्ला सेक्रेटरी सागर,जनपत्रकार संगठन नेपालका केन्द्रीय सदस्य तथा गण्डक ब्यूरो संयोजक रमाकान्त बास्तोला,जनपत्रकार संगठन नेपाल कास्की सचिव सुदिप भट्टराई लगायतले सञ्चारकर्मीले सधैं जनताको हितमा कलम चलाउन आग्रह गरेका थिए ।

वक्ताहरूले नेपाली जनताले उठाएका जनपक्षीय मुद्दामा मिडियाले बिशिस्ट खालको भूमिका निर्वाह गर्नु पर्ने भन्दै जनयुद्धका मूल्य,मान्यता र आदर्शलाई आन्दोलन संगै निरन्तर अगाडि बढाउन सबैलाई अनुरोध गरेका थिए । कार्यक्रमका वक्ताहरु कृष्णसेन इच्छुकका सपना पूरा नभएको भन्दै ईच्छुकका सपना पूरा गर्न दृढतापूर्वक अगाडि बढ्नुपर्ने कुरा जोड दिएका थिए । सम्मानित पत्रकार काफ्ले र विश्वकर्माले नेपाली जनताको पक्षमा गरिएको परिवर्तनकारी आन्दोलनमा आफूहरुको सधैं सहयोग हुने बताएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका