२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । सत्तारुढ नेकपा अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकार ढल्न देशी–विदेशी षडयन्त्र भएको आरोप लगाएका छन् । अझै डेड–दुई वर्ष सरकार चल्यो भने अरुका बाकस खाली हुने डरले अहिले नै सरकार ढाल्न लागेको बताए । उनी पक्षधर नेकपाले बुटवलमा आयोजना गरेको लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय विशाल सभालाई सम्बोधन गर्दै उनले सो कुरा बताएका हुन् ।

उनले भने ‘ सरकारका धेरै राम्रा कामहरु भएका छन् । ती कामहरु भएका देखि नसहेर आगामी निर्वाचनमा नेकपाको बाकस भरिने तर, आफ्ना बाकस खाली हुने डरले सरकार ढाल्न देशी–विदेशी चलखेल भयो ।’ उनले नेकपा नफुटेको केही तत्वहरु पाखा लागेको बताए।

रोजगारका सवालमा , सडक निर्माणका सन्दर्भमा ,प्रविधिका क्षेत्रमा लगाएत विभिन्न विकासका कामहरु भएको र सोबाट अरु आत्तिएका हुँदा सरकारलाई काम गर्न नदिइएको बताए । जसले गर्दा आफू प्रतिनिधि सभा विघटन गरेको बताए । गत पुष ५ गते प्रतिनिध सभा विघटनको लागि सिफारिस गरेका प्रधानमन्त्री ओलीले संविधान सम्वतः नै विघटन गरेको दावी गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी