१६ असार २०७९, बिहीबार

Jun 30, 2022

बुटवल । सत्तारुढ नेकपा अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकार ढल्न देशी–विदेशी षडयन्त्र भएको आरोप लगाएका छन् । अझै डेड–दुई वर्ष सरकार चल्यो भने अरुका बाकस खाली हुने डरले अहिले नै सरकार ढाल्न लागेको बताए । उनी पक्षधर नेकपाले बुटवलमा आयोजना गरेको लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय विशाल सभालाई सम्बोधन गर्दै उनले सो कुरा बताएका हुन् ।

उनले भने ‘ सरकारका धेरै राम्रा कामहरु भएका छन् । ती कामहरु भएका देखि नसहेर आगामी निर्वाचनमा नेकपाको बाकस भरिने तर, आफ्ना बाकस खाली हुने डरले सरकार ढाल्न देशी–विदेशी चलखेल भयो ।’ उनले नेकपा नफुटेको केही तत्वहरु पाखा लागेको बताए।

रोजगारका सवालमा , सडक निर्माणका सन्दर्भमा ,प्रविधिका क्षेत्रमा लगाएत विभिन्न विकासका कामहरु भएको र सोबाट अरु आत्तिएका हुँदा सरकारलाई काम गर्न नदिइएको बताए । जसले गर्दा आफू प्रतिनिधि सभा विघटन गरेको बताए । गत पुष ५ गते प्रतिनिध सभा विघटनको लागि सिफारिस गरेका प्रधानमन्त्री ओलीले संविधान सम्वतः नै विघटन गरेको दावी गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पर्खाल भत्किएर पुरिँदा एकको मृत्यु प्रजातन्त्र होइन गठबन्धनतन्त्र ! सर्वोत्तम लिटोको प्याकेटमा कीरा कसरी लाग्छ हैजा ? यी हुन् लक्षण र रोकथामका उपाय सुनको मूल्य प्रतितोला तीन सय रुपैयाँले घट्यो दक्षिण कोरियामा २०२३ का लागि श्रमिकको तलब ५ प्रतिशतले वृद्धि सयपत्री हाइड्रोपावरको आईपीओ भर्ने समय थप ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु राजस्थानमा धार्मिक तनावः मोदीलाई धम्की, इन्टरनेट सेवा बन्द रुपन्देहीको सैनामैनाका एक युवा मृत अवस्थामा फेला फुटबलर भरत र नवयुग एनएसी प्रतियोगिता खेल्न अमेरिका प्रस्थान डाइभर्सन निर्माणपछि खुल्यो पूर्व–पश्चिम राजमार्ग, कस्ताे छ अन्य सडककाे अवस्था ? मध्यअसारसम्म लुम्बिनीमा ३३ प्रतिशत मात्र रोपाईं आज पनि देशभर वर्षाको सम्भावना श्रीमान १० वर्ष वेपत्ता भए श्रीमतीलाई एकल भत्ता दिने प्रस्ताव रोटरी क्लब भैरहवाद्वारा तिलोत्तमास्थित विद्यापिठका विद्यार्थीलाई कम्प्युटर तथा झोला वितरण एमाले निकट युवा संघको धान राेपाइँमा कुटाकुट बुटवलमा जंगली च्याउ खाँदा ६ जना बिरामी, अवस्था गम्भीर असारे–१५ः ‘हिलोमा रमाउनेहरुको दाउ–१७’ काठमाडौंमा १४ जनामा हैजाको संक्रमण पुष्टि