२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

तिलोत्तमा । ‘नेवारी भाषा र सस्कृतिको जगेर्ना गर्दै नेवाः पहिचान जोगाउ’– भन्ने नाराका साथमा माघ ३० गते शुक्रबार भिमसेन नेवाः समाज तिलोत्तमाको वनभोज कार्यक्रमसहित वार्षिक साधारणसभा भएको छ ।

देशका विभिन्न ठाउँबाट बसाइँसराइ गरि हाल तिलोत्तमा नगरमा बसोबास गर्दै आएका नेवार समुदायहरुलाइ संगठित गरेर नेवारी संस्कृती र परम्पराको जगेर्ना गर्दै आफ्नो जातीय हितको लागि क्रियाशील गर्ने उद्देश्यले भेला आह्वान गरिएको तिलोत्तमा नेवा ःसमाजका अध्यक्ष खिम नारायण श्रेष्ठले बताए । सचिव सितु प्रसाद श्रेष्ठको संचालनमा भएको भेलामा कोषाध्यक्ष धिरज श्रेष्ठले आर्थिक प्रतिवेद प्रस्तुत गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च