२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

तिलोत्तमा । ‘नेवारी भाषा र सस्कृतिको जगेर्ना गर्दै नेवाः पहिचान जोगाउ’– भन्ने नाराका साथमा माघ ३० गते शुक्रबार भिमसेन नेवाः समाज तिलोत्तमाको वनभोज कार्यक्रमसहित वार्षिक साधारणसभा भएको छ ।

देशका विभिन्न ठाउँबाट बसाइँसराइ गरि हाल तिलोत्तमा नगरमा बसोबास गर्दै आएका नेवार समुदायहरुलाइ संगठित गरेर नेवारी संस्कृती र परम्पराको जगेर्ना गर्दै आफ्नो जातीय हितको लागि क्रियाशील गर्ने उद्देश्यले भेला आह्वान गरिएको तिलोत्तमा नेवा ःसमाजका अध्यक्ष खिम नारायण श्रेष्ठले बताए । सचिव सितु प्रसाद श्रेष्ठको संचालनमा भएको भेलामा कोषाध्यक्ष धिरज श्रेष्ठले आर्थिक प्रतिवेद प्रस्तुत गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर