१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

बुटवल । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) ओली समुहले आज शनिबार बुटवल विशाल जनसभाको आयोजना गर्दै छ । बुटवलको सिद्धेश्वर माबीको प्राङ्गनमा आयोजना हुने जनसभाको तयारी पूरा भएको लुम्बिनी प्रदेश प्रचार संयाजक झपिन्द्र जिसीले जानकारी दिए ।

बुटवलमा २ लाख समर्थक उतार्ने दाबी गरिएको जनसभामा रुपन्देही भित्रबाट मात्रै एक लाख समर्थक सडकमा आउने तथा लुम्बिनी प्रदेशका अन्य ११ जिल्लाबाट १ लाख जनता सडकमा आउने आयोजकले बताएका छ । जनसभाका लागि १ हजार बढी स्वयंसेवकहरु खटाइएको छ । मैदानमा जनसहभागितालाई स्थान अभाव हुने अवस्था आएमा त्यस नजिकका सडकहरुमा समेत डिजिटल बोर्ड मार्फत कार्यक्रम हेर्न सकिने व्यवस्था मिलाईएको प्रचार संयोजक जिसीले बताए । कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली, पार्टी महासचिव विष्णु पौडेल, ओली सरकारका मन्त्रीहरु लेखराज भट्ट र टोप बहादुर रायमाझी तथा लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले संबोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

दिउसो १ बजे सभा सुरुहुनु पूर्व ३ स्थानबाट जुलुस सुरु भई अस्पताल लाईनमा एककिृत हुने र त्यहाँबाट सभास्थल तर्फ प्रवेश गर्ने कार्यक्रम रहेको जीसीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका