१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

तिलोत्तमा । राष्ट्रिय युवा संघका इन्चार्ज महेश बस्नेतले मुलुकको विकास र समृद्धिको लागि ओली नेतृत्वको सरकारको विकल्प नरहेको बताएका छन् । ओली नेतृत्वको नेकपा नै पार्टीको मूल धार भएको र यही पार्टीले विकास र समृद्धिको एजेन्डालाई अघि बढाउन सक्ने भन्दै उनले कुनै भ्रम नपाली पार्टीको मूल प्रवाहमा आएर विकास र समृद्धिको अभियानमा साथ दिन आग्रह गरे ।

Advertisement

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) तिलोत्तमा १५ को युवा भेलालाई शुक्रबार संबोधन गर्दै पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं पुर्व मन्त्री बस्नेतले यस्तो बताएका हुन् । युवाहरुले सही विचार, सही बाटो र सही नेतृत्वको पहिचान गर्नुपर्नेमा जोड दिदै बस्नेतले राजनीतिको नयाँ मोड आउँदा गन्तव्यको पहिचान गर्नुपर्ने बताए । प्रधानमन्त्रीले संविधान उल्लंघन गरेको नभै जनतामा अधिकार दिएको भन्दै उनले चुनावको घोषणा लोकतान्त्रिक कदम भएको बताए । अहिले कम्युनिष्ट आन्दोलन घृणामा परिणत हुने हो कि भन्ने खतरा उत्पन्न भएकाले युवाहरुले बेलैमा यसको पहिचान गरी आन्दोलनलाई सही दिशामा ल्याउनुपर्ने र सही पार्टी रोज्नुपर्ने बताए ।

भेलामा बोल्दै नेकपा रुपन्देहीका प्रवक्ता एवं तिलोत्तमा नगर अध्यक्ष मोहन चापागाईंले पार्टी एकतालाई पद र प्रतिष्ठाको अवसरका रुपमा प्रयोग गर्न खोज्दा अहिलेको अवस्था निम्तिएको बताए । कम्युनिष्ट आन्दोलनको मूल प्रवाहलाई जोगाएर लैजाने दायित्व युवाको काँधमा आएको उनको भनाइ छ । उनले विकास, समृद्धि र स्वाधिनताको मुद्दा पार्टीका अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपि ओलीले अगाडि बढाएकाले युवाहरुले यसलाई साथ दिनुपर्ने बताए ।

राष्ट्रिय युवा संघका केन्द्रीय उपाध्यक्ष सुमन पुरीले मुलुकमा अस्थिरता निम्त्याउन खोज्ने जुनसुकै तत्वलाई युवा वर्गले परास्त गर्ने बताए । त्यस अवसरमा स्थानीय काँग्रेस कार्यकर्ता कुमकुमारी गुरुंग, ताराप्रसाद मल्ल लगायतका करिव दुईदर्जन अन्य पार्टी परित्याग गरेका युवालाई संघका इन्चार्ज बस्नेतले पार्टीमा स्वागत गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रमोद खरेलको ‘कन्सर्ट’ हेर्न आएका ९ जना बढी भिडका कारण घाइते, कार्यक्रम स्थगित पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ