२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

भैरहवा । नेपालको आधिकारीक बिक्रेता सिद्धार्थ विश्वज्योति प्रा.लि र माछापुच्छ्रे बैंक लिमिटेड बिच बुधबार सम्झौता गरेको छ । ग्राहकहरुले फोर्स मोटर्स ब्राण्डका कर्मसियल गाडी खरिदमा माछापुच्छ्रे बैंकले सहुलियत दरमा कर्जा उपलब्ध गराउने सम्बन्धी सम्झौता भएको छ । सम्झौता पत्रमा सिद्धार्थ फोर्स मोटर्स प्रा.लिको तर्फबाट अध्यक्ष दिनेश मान अमात्य र निर्देशक प्रविन भारी तथा माछापुच्छ्रे बैंकको तर्फबाट प्रदेश प्रबन्धक उज्जल पाण्डेले हस्ताक्षर गरेका थिए ।

सम्झौता अनुसार माछापुच्छ्रे बैंकले देशमा रहेका डिलरबाट फोर्स ब्रान्डको नयाँ कर्मसियल गाडी खरीद गर्न चाहने ग्राहकलाई सरल र सहज रुपमा सेवा प्रदान गर्नेछ । अब फोर्स मोटर्स ब्रान्डका गाडी किनि स्वरोजगार हुने मौका नगुमाउन कम्पनीका म्यानेजरद्धय नवराज मरासिनी र सन्तोष ज्ञवालीको आग्रह छ । फोर्स मोटर्सको गाडीमा लामो समयको वारेन्टी अवधि र बलियो अत्याधिक इन्धन माइलेज दिने सर्भिस इञ्जिनियर युवराज कार्कीले बताए । स्पेयर पाटर््सको लागि नेपालको हरेक कुना काम्चामा उपलब्ध गराउने एवं उपलब्ध रहेको स्पेयर म्यानेजर राहुल गुप्ताले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मिस्टर एण्ड मिस नवलपरासीको उपाधि रवि र श्रुतिलाई लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन उपाध्यक्षमा नारायणकाजी ‘कन्फर्म’, कुन पदमा कसकाे सम्भावना धेरै ? रुपन्देहीको दानापुर तालमा डुबेर सैनामैनाका पाण्डेको मृत्यु सुनको भाउ एक हजार चार सय रुपैयाँ घट्यो पदाधिकारी टुंगो लगाउन खुमलटारमा माओवादी बैठक सुरु खोपको सर्वसुलभ पहुँचका लागि अन्तर्राष्ट्रिय समुदायलाई नेपालको अनुरोध रुसी इन्धन किन्न श्रीलंकाका राष्ट्रपतिले मागे पुटिनसँग सहयोग