२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

बझाङको जयपृथ्वी नगरपालिकाले झोलुङगेपुल हटाइ नदिँदा पानकोट सेती पारिका बस्तीमा जोड्ने पानकोट मोटरेवल पुल निर्माणमा ढिलाइ । ढलानको सामान पुलपारीसम्म पुर्याउन झोलुङ्गेपुलका कारण समस्या भएकाले पुल हटाउनुपर्ने निर्माण कम्पनीले जनाएको छ । विसं २०७३ साल असार महिनामा निर्माण सम्पन्न हुने गरी पुलको ठेक्का सम्झौता भए पनि डिजाइन इस्टमेटमा त्रुटि भएका कारण पुल निर्माणमा ढिलाइ भएको र गत वर्ष इस्टमेट परिवर्तन गरी पुन : टेन्डर भई निमार्ण कार्य सुरु भएको हो । तस्बिर: रमेश केसी / रासस

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा भोलिदेखि सुरु हुँदै प्रदेश स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड कपिलवस्तुमा करेन्ट लागेर २२ वर्षीय तेलीको मृत्यु प्रहरी समायोजन ऐन कार्यान्वयन नभए आन्दोलनमा उत्रिने ६ वटा प्रदेशको चेतावनी माओवादीको पोलिट्ब्यूरो १५६ सदस्यीय, ३१ वैकल्पिक सदस्य थप उपराष्ट्रपतिले भारतीय राजदूतसँग भने– नेपाल, भारत र चीनबीच त्रीपक्षीय सहकार्य गर्नुपर्छ एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा तीन महिने शिशुको मृत्यु मिस्टर एण्ड मिस नवलपरासीको उपाधि रवि र श्रुतिलाई लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन