२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

अर्घाखाँची । नेपाल प्रेस युनियन अर्घाखाँचीको तेस्रो बैठक सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । युनियनको मुखपत्र विकासका लागि सञ्चार नामक स्मारिका प्रजातन्त्र दिवसको अवसरमा फागुन ७ गते विमोचन गर्ने बैठकले निर्णय गरेको छ ।

कार्यक्रम भव्य र सभ्य रूपमा सम्पन्न गर्न विभिन्न समिति गठन गरेको छ । प्रेस युनियनको आगामी जेठ १३ र १४ गते हुने केन्द्रीय महाधिवेशनको स्थान नतोकिएकाले महाधिवेशन अर्घाखाँचीमा गर्न केन्द्रीय समितिलाई प्रस्ताव गर्ने र युनियन अर्घाखाँची शाखा आयोजक बन्न तयार रहेको बैठकले निर्णय गरेको छ । साथै बिहीबार हुने नेपाल पत्रकार महासंघको साधारणसभालाई सफल रूपमा सम्पन्न गर्न युनियनले सहयोगी भूमिका निर्बाह गर्ने निर्णय गरेको छ ।

बैठक प्रेस युनियनका जिल्ला अध्यक्ष वीरेन्द्र केसीको अध्यक्षता र सचिव विष्णुप्रसाद खनालको सञ्चालनमा सम्पन्न बैठकमा युनियनका सल्लाहकार नीमबहादुर रिजाल, पुर्बअध्यक्ष एव सल्लाहकार सुर्यप्रसाद भुसाल, पार्सद प्रेमनारायण आचार्य लगायतका युनियनकर्मीको उपस्थितिमा बैठक सम्पन्न भएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो छुट्टाछुट्टै स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित सात जना पक्राउ बोक्सीको आरोप लगाई महिलामाथि कुटपिट गर्ने धामी पक्राउ