February 25, 2021, Thursday
२०७७ फाल्गुन १४, शुक्रबार

चिडियाखानामा थुन्ने गृहमन्त्रीको भाषणप्रति रावलको जवाफ : तानाशाह बन्ने दुःस्वप्ना

327

बुटवल । नेकपाका प्रचण्ड–नेपाल समूहका स्थायी कमिटीका सदस्य भिम रावलले गृहमन्त्रीको भाषणले प्रधानमन्त्री केपी ओली निरंकुश पञ्चायती शासनभन्दा अघि बढेर तानाशाह बन्ने दुःस्वप्ना देखिरहेको पुष्टि भएको बताएका छन् ।

नेकपा ओली पक्षले शुक्रबार काठमाडौको दरबारमार्गमा आयोजना गरेको कार्यक्रममा गृहमन्त्री रामबहादुर थापाले मांशाहारी आन्दोलन गर्नेलाई जावलाखेलको चिडियाखानामा थुन्ने अभिव्यक्ति दिएका थिए । गृहमन्त्री थापाले उक्त भाषण गरेको केहीबेरमा रावलले ट्वीट गर्दै रावलले सो कुरा बताएका छन् ।

‘प्रधानमन्त्री केपी ओलीको प्रतिनिधि सभा विघटन र मनपरी गर्ने असंवैधानिक कार्यका विरूद्ध आन्दोलन गर्नेहरूलाई जावलाखेलको चिडियाखानामा थुन्ने गृहमन्त्रीको भाषणले प्रमं ओली निरंकुश पञ्चायती शासनभन्दा अघि बढेर तानाशाह बन्ने दुःस्वप्ना देखिरहनु भएको पुष्टि हुन्छ ।निरंकुशतन्त्र ढल्छ।’–रावलले भनेका छन् ।

पछिल्लो अपडेट