१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

बुटवल । गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलले मांसाहारी आन्दोलनको घोषणा गर्नेहरुलाई सचेत हुन आग्रह गरेका छन् । नेकपाले काठमाण्डौ आयोजना गरेको वृहद जनसभालाई सम्बोधन गर्दै थापाले मांसाहारी आन्दोलन गर्नेहरुले गर्दा मुलुकमा असाधारण परिस्थिती स्थापना भएको उल्लेख गरेका छन् ।

प्रधानमन्त्री तथा राष्ट्रपतिलाई अपदस्त गर्ने षड्यन्त्रका कारण मुलुकमा असाधारण परिस्थिती सिर्जना भएको बताउँदै गृहमन्त्री थापाले भने–‘मांसाहारि आन्दोलन घोषणा गर्नेहरुलाई जाउखा खेलको जुमा लगेर हामीले बन्द गरिने छ ।’ जनतालाई फेरी आन्दोलित गरेर मात्रै संविधानको रक्षा गर्न सकिने बताउँदै उनले आगामी वैशाखमा हुने निर्वाचनलाई एक आन्दोलन र गणतन्त्र सुदृढिकरणको रुपमा लिन आग्रह गरे । ऐतिहासिक आन्दोलनले मात्रै अहिलेको असाधारण परिस्थितीलाई साधारण अवस्थामा ल्याउन सकिने उनले जिकिर गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने