१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

नवललपरासी । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रचण्ड माधव समुहले आव्हान गरेको आम हड्तालको असर पश्चिम नवललपरासीमा पनि परेको छ । विहानै देखी मुख्य राजमार्ग पुर्व पश्चिम राजमार्गमा लामो तथा छोटो दुरीका सवारीसाधन संचालन नभएपछि राजमार्ग सुनसान जस्तै बनेको छ ।

Advertisement

साना सवारीहरु मोटरसाईकल र अटो रिक्साहरु केहि मात्रमा संचालन भए पनि अन्य सवारी साधन संचालन भएका छैन् । राजमार्ग आसपासका क्षेत्रमा ब्यापार ब्यबसाय पनि बन्द रहेका छन् भने विद्यालयहरु पनि बन्द भएका छन् । निजि तथा संस्थागत विद्यालयहरुको छाता संगठन प्याब्सन नवलपरासीका अध्यक्ष ईन्द्र गुरुङले प्याब्सन आवद्ध जिल्लाभरका विद्यालय बन्द रहेको बताए।

राजमार्ग बाहेक भित्रि सडकहरुमा पनि अरु दिनको तुलनामा कम मात्रामा सवारी साधन चलेका छन् । मुख्य राजमार्ग आसपास भन्दा भित्रि क्षेत्रमा बन्दको प्रभाव केहि कम देखिएको छ । सदरमुकाम परासीमा बन्दको खासै प्रभाव परेको छैन । पसल ब्यबसायहरु संचालन भएको र यातायातका साधनहरु संचालमा रहेको बताईएक जिल्लाबाट छुट्ने लामो तथा छोटो दुरीका सार्वजनिक यातायातहरु भने बन्द रहेका छन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सुचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरिक्षक राजु लामाले अनुसार अहिले जिल्लाको अवस्था सामान्य रहेको बताए। अन्य जिल्लाबाट नवलपरासी प्रवेश गर्ने गाडीहरु प्रवेश नभएका कारण जिल्लामा यातायत संचालन नभएको जस्तो देखिए पनि आन्तरिक रुपमा भने संचालनमा रहेको लामाले बताए ।

विहान केहि समय एकतादुई ठाउँमा कार्यकताको उपस्थिति देखिए पनि अहिले कतै पनि कार्यकताहरुको उपस्थिति नरहेको लामाले जानकारी दिए । बर्दघाटको टिसियन चोकमा भने प्रचण्ड माधव समुहका कार्यकर्ता सडकमै बसेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने १ करोड मतगणना हुँदा कुन दलको कति मत ? सुकुमवासी समस्या समाधान गर्न प्रधानमन्त्री कार्यालयले संयोजन गर्नुपर्छ : पूर्वप्रधानमन्त्री भट्टराई एक दर्जन निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा पर्दा बुटवलको सडक अलपत्र पार्ने ठेकेदारलाई उन्मुक्ति हार्दिक श्रद्धाञ्जली एन.बी. जी ! बाजुरा र स्याङ्जामा पुनः मतदान कहिले ? आज आयोगको बैठक बस्दै प्रतिनिधि सभा : १६१ स्थानको टुङ्गो लाग्यो, १ स्थानमा गणना जारी हुँदा ३ ठाउँ अन्यौलमा प्रदेश सरकार गठन गर्न केन्द्रको भर, लबिङका लागि नेता भेट्नेको लर्को